Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem lehet megnézni a...

Mért nem lehet megnézni a YouTube-on a "privát videókat"?

Figyelt kérdés
Megakartam nézni egy videót, de nem lehet mert az írta hogy ez egy privát videó és hogy hozzak létre egy google fiókot.Létrehoztam de így sem lehet megnézni.

2013. nov. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Publikus - bárki láthatja.

Korlátozott - szerzői jogi problémák miatt egyes országokból nem látható.

Nem listázott - a link birtokában látható, a videók listájában vagy a csatornán nem.

Privát - senki nem láthatja.

Tiltott - szerzői jogot vagy szabályokat sértő tartalom miatt senki nem láthatja.

2013. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mi értelme van feltölteni ha senki nem láthatja??
2013. nov. 2. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Archiválás például. Van egy biztonsági másolata a neten, amit ő elérhet ha akar.
2013. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor sehogy sem tudom megnézni?
2013. nov. 3. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy...
2013. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabi761118 válasza:

Forrás: YouTube

"A privát videókat csak te és az általad kiválasztott felhasználók láthatják. A videó nem fog megjelenni a csatornádon és a keresési eredményekben, és a többi felhasználó számára láthatatlan lesz.


Google+-hoz kapcsolt csatorna

Ahhoz, hogy a privát videóidat megoszthasd más felhasználókkal, a csatornádat össze kell kapcsolnod a Google+ szolgáltatással.


Ha csatornád össze van kapcsolva a Google+-szal, akkor az Adatvédelmi beállítások legördülő menü alatt látszik egy mező, ahol hozzáadhatod azok profilját vagy e-mail címét, akikkel meg szeretnéd osztani a videót. A felhasználóknak a videód megtekintéséhez Google-fiókkal kell rendelkezniük. A videódat Google+-körökkel is megoszthatod.


Google+-szal nem összekapcsolt csatorna

Ha a csatornádat nem kapcsoltad össze a Google+ szolgáltatással, a privát videóidat nem fogod tudni megosztani más felhasználókkal.


Ha korábban már megosztottál privát videókat más felhasználókkal, azok továbbra is láthatók lesznek a számukra. Nem fogod tudni módosítani azon felhasználók listáját, akik meg tudják tekinteni privát videódat, kivéve, ha az összes felhasználó hozzáférését megszünteted. Ha szeretnéd megosztani videódat más felhasználókkal, akkor össze kell kapcsolnod csatornádat a Google+-szal."

2015. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ráirok arra aki énekli

Hátha megesik rajtam a Szive :D

2020. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!