Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 4. osztályos lány testvéremn...

A 4. osztályos lány testvéremnek állandóan beszólogat az egyik fiú osztálytársa és már engem is és anyukámat is és apukámat is idegesít és zavar. Hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

És nekem senki ne írjon olyat, hogy ne zavartassuk magunkat, mert ezzel a majommal egy osztályban nem lehet nyugodtan élni!Egyébként teljesen úgy néz ki mint a Maugli és állandóan hunyorog(nincs baj a szemével, direkt csinálja), a tesómat hülye gyereknek szólítja, mindenkit leszól,

Egyik reggel a tesómat fölkísérte az anyukánk és akkor beszólt a "Maugli" egy másik gyereknek, hogy nézett-e ma már tükörbe? akkor anyukánk azt mondta a "Maugli"-nak, hogy És te?, akkor persze meghúzta magát aztán napközben azt mondta a tesómnak, hogy:A te fa**os anyád csak ne szólogasson be nekem!

Aztán volt ez a TESCO-s dominó és a SPAR Magyarország,

a tesóm gyűjtötte a dominót én pedig a matricákat és a tesómnak már csak 2 kellett és a "Maugli"-nak megvolt mindkettő, de 7 Spar matricát kért 1 dominóért(úgy hogy ő nem is gyűjtötte, de már volt egy egész adag matricája), akkor megegyeztünk hogy adok 14 matricát de sajnos úgy alakult, hogy csak két részletbe tudtuk odaadni(7+7)az első részletet a tesómnak adtam, oda is adta a "Maugli"-nak, de amikor én vittem neki, akkor a nyakamba szórta ami nála volt 7 db és csak úgy egy természetes moszdulattal mintha az övé lenne a tesóm tolltartójából kilopta a dominót és azt mondta, hogy az anyukája úgysem engedte meg, hogy cseréljenek. Így nem lett csere ennek a nagy pofájú majomnak köszönhetően! De most több hónapba telne mire leírnám csupán egy héten való baromkodásait!!!



2013. nov. 2. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én a te helyedben (ha nem cigány) akkor beégetném az iskola előtt

A másik , hogy nem tudni , hogy te voltál úgy beégetni

Vagy (ami a m iskolánkan sikeres volt)egy előre begyakorolt szöveget hangosan , úgy hogy mindenki odamenjen és persze hangosan

2013. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis magától megindult kicsit a jobb irányba. Most hogy 5.-es lesz talán megkomolyodik. Remélem...
2014. júl. 24. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!