Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, titeket nem zavar, hogy a barátnőtök állandóan sminkel és az öltözködésen jár az esze?

Figyelt kérdés

Ha nincs lehetősége sminkelni, smink nélkül nem lép ki az ajtón, akkor inkább nem megy el az adott helyre.

Ha internetezik, 80%-ban ruhákat meg cipőket nézeget, állandóan azzal van elfoglalva, hogy hogy válogassa össze a napi szettét, hogy az klappoljon, meg ugye szereti kitenni, amije van.

Egyrészt ez idegesít már rohadtul, hogy ennyire divat meg külsőség mániás, másrészt meg az idegesít, hogy miért akar tetszelegni állandóan, miért nem elég, ha nekem tetszik.

Mikor szóvá teszem, akkor persze megnyugtat, hogy csak nekem akar tetszeni, de mondom akkor miért nem sminkelsz mindig, mikor csak itthon vagyunk kettesben, miért öltözködsz úgy, mikor én nem vagyok melletted? Persze ilyenkor hallgat.


2013. okt. 9. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet önbizalom hiányos.
2013. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
mert valószínűleg egy üresfejű libuska.
2013. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok... A csajnak agya alig lehet, ha ráér egész nap erre koncentrálni. Te meg megint egy külsőségleső pasi vagy, nem érdekel, mennyire sivár a csaj lelke, csak nézzen ki jól... Különben össze se jöttél volna vele. Biztos összeilletek. Nyugi, mindenkinek tetszeni akar. És kamuzik is.
2013. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a divatot, és én is szoktam neten ruhákat, cipőket nézegetni, de túlzásba azért nem viszem. Szerintem azzal nincs baj, ha egy csaj ilyen. A sminkelést meg nem kell túlzásba vinni. Szerintem is önbizalom hiányos. Mond meg neki, h smink nélkül is szép és h ne foglalkozzon annyit a külsejével, mert számodra nem csak a külső fontos. Hát ha rájön, hogy nem minden a külső!!
2013. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Párszor már mondtam neki.

Ha meg finoman szólok neki, hogy ne tegye ki mindenét, akkor besértődik, aztán azzal jön, hogy akkor 40 fokban majd garbóban fog járni.

2013. okt. 9. 09:57
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha valakit érdekelnek a szép ruhák, meg cipők meg a smink. Egyrészt ha ő ezt élvezi és szereti, akkor miért zavar? Sok embernek ez egyfajta kikapcsolódás, hobbi, mint másnak a videójáték.

Másrészt viszont ha funkcionálni nem tud emberileg, mert máson sem jár az agya, csak ezeken, akkor viszont gond lehet, és beszélni kell vele.

Hívd programokra, csinálj magatoknak elfoglaltságot, addig sem ezen agyal.

2013. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt: ahhoz meg viszont tényleg semmi közöd, hogy milyen ruhát vesz fel. Ha ki akarja rakni mindenét, az az ő dolga. Ne felejtsd el, hogy az ő teste, nem a tiéd.
2013. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehet túl sok sütnivalója a barátnődnek.

Ha ő ilyen, nem fog megváltozni. Ha téged idegesít, akkor eltérnek az igényeitek és ilyenkor tovább kell állni.

Az állandó veszekedés, vitatkozás nem vezet sehova. Több észt nem tudsz adni, az "értékrendjét" nem tudod átalakítani. Neked kell dönteni, melyiket szeretnéd.


29/n

2013. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Persze, az ő teste, nincs hozzá közöm. Majd akkor én meg lehúzott cipzárral, faroklógatva járok.

Ha sétálunk, ha filmet nézünk, látom rajta, hogy állandóan azt lesi, kin milyen ruha van, meg sokszor hangosan is szóvá teszi.

Lassan nem tudok élvezni egy filmet mellette, mert benyögi, hogy hú de jó az a cipő, mikor épp valami izgalmas történne a filmben, ő meg csak a hülye ruhákat lesi.

2013. okt. 9. 10:06
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne nekünk nyafogj. Ha ennyire gáz a csaj, lehet ám szakítani.
2013. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!