Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van (itt) olyan tizenéves...

Van (itt) olyan tizenéves akinek nincs facebook-ja?

Figyelt kérdés
Nem tartja cikinek, hogy nincs neki? :D Ha egyáltalán van ilyen..:D

2013. nov. 3. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem igazából nem lenne mert nem vagyok valami nagy divat.uzi és nem is nagyon érdekel, de az a baj hogy körülöttem szinte mindenkinek volt és volt olyan amit a valóságban meg se beszéltek, csak fb-n. És mondjuk nem tudtam hogy ma elmarad az edzés vagy mégsem a corvinba megyünk előkészítőre vagy a föci tanár már alapból oda rakja a házidogát úgyhogy manapság úgymond az érdektelenebb emberek is rá vanak szorulva.
2013. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem nincs.Nem érzem szükségét. Akivel beszélni akarok ott a telefon, viber

Már elég sokan próbáltak meggyőzni róla, de nem.adom be a derekamat, nem fogok beállni én is a sorba.

És egyáltalán nem érzem cikinek.

2013. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézni, hogy kinek van, kinek nincs, hanem azt, hogy ki menyire tartja létfontosságúnak!
2013. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs.Nem érzem cikinek én inkább büszke vagyok rá.

A sok hülye elkezdi kirakni magáról a kacsaszájas képeket,a lányok fiú nevek írnak egymás idővonalára.Miért?Mit érnek el vele?

Tora órán két lány kifekszik a matracra mondják a másiknak hogy fényképezze le hogy rakják ki a facebookra.A szerencsétlen kisgyerek alig ön ki az annyábólde már kerül fel róla a kép a netre.

A tinik tudják osztani a szülőknek hogy ne szóljaak bele a magánéletükbe de az a magán életük mind fent van a neten.És nincs semmi levédve,az fbi nincs mért nyomozzon rálép a gyanusított facebookjára és onnan megkapja az ip-t és onnan megkeresi.

2013. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!