Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járt már így valaki? Facebook!...

Járt már így valaki? Facebook! A rendőrség szóba áll velem, ha jelzem ezt nekik? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tegyek! Párom exe olyan régen készült fotókat tett közzé facebookon, melyeken párom is rajta van (régi közös fotók), de párom ehhez nem járult hozzá! Sértő tartalomnak minősül! Lehet valamit tenni ezügyben hivatalos szervek által? Köszönöm a választ mindenkinek!
2013. nov. 4. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ettől fontosabb ügyeik is vannak.
2013. nov. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a fotók nem szexuális tartalmúak, akkor a rendőrség nem nagyon fog vele foglalkozni.


Inkább az FB-nek jelezd.

2013. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nekem az jön le, hogy ez a párodat nem is igazán érdekli, hanem te vagy extra féltékeny.
2013. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veled meg eleve nem áll szóba a rendőrség, mert nem vagy érintett, nem a te fotóid.
2013. nov. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A facebook üzemeltetőinek kell szólni, a rendőrségnek ehhez semmi köze, kiröhögnek. Anno az iwiwen volt hasonló velem, leszedték a képeket.
2013. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor valaki elárulná nekem, hogyan tudom jelezni ezt úgy a facebooknak, hogy le is írhatom a problémám? Mert a képek jelentésével eddig semmire nem mentem! Nincs valami olyan lehetőség, hogy le is írhassam a facebooknak, mi is a problémám? Mert a "jelentem" gombra kattintva nem derül ki problémám valós oka, és feltételezem, ezért is nem csinált eddig semmit a facebook.
2013. nov. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!