Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sulit ajánlotok? Vagy...

Milyen sulit ajánlotok? Vagy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Most lettem 16 és sosem voltam egy jó tanuló. Tipikusan az a lány vagyok aki az utolsó a sorban. Sose jöttem ki jól tanárokkal, diákokkal. Sose voltak barátaim és így minden nap egy merő hányinger fog el ha csak be kell mennem suliba. 7. osztálytól a tanulmányi eredményeim is eléggé gyatrák. 2es 3as tanuló vagyok. Reál tantárgyakból örülök ha nem bukom meg annak ellenére, hogy heti háromszor jár ide különtanár. 2x váltottam eddig sulit de anyum szerint ez már borzasztóan sok. Az egész család engem utál, hogy minek mennék el a suliból nekem úgyse jó sehol. Hát én nemtudom, de 3 hete nem járok be mert egyszerűen ha reggel felkelek hányingerem van. Egy régi barátnőm estin végezte el a gimit pont ilyen okok miatt és mellette dolgozott. Most sokkal eredményesebb életet él mind az én diplomás bátyám aki elment karácsonyfa égőt árulni bölcsész diplomával és gyűlöli amit csinál. A csajszi meg imádja amit csinál. (Kávézóban szolgál fel.) Szóval szerintetek mit tegyek? Váltsak sulit? Vagy menjek eldolgozni? Ugyanis már nem vagyok tanköteles. Véleményetek az esti gimiről? Valami munkahely amit ismertek és lehetne jelentkezni? (Budaörsi vagyok) Teljesen kilátástalan vagyok és fogalmam sincs mit tegyek. 3 hete lógok azt se tudom mi van velem. Anyumék már teljesen kész vannak de őket sem akartam bántani és azt sem akartam, hogy csalódjanak de teljesen kész vagyok és nem segítenek abban amit szeretnék, nem támogatnak és eléggé idegesítő.

2013. nov. 4. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
hehe grat:D ám az esti gimi király ot nincs szivozás.én ajánlom.melette meg dogozhahatsz.1000000szer jobb mint a napali gimi
2013. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!