Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orosháza linamar munkahely...

Proteam kérdése:

Orosháza linamar munkahely körülmények tapasztalat?!

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 19:34
 1/3 A kérdező kommentje:
valaki meg tudná mondani hogy az orosházi linamar cégnél mien félvételi tesztet kel írni? és hogy mienek a munka körülmények fizetés stb.
2013. nov. 4. 19:35
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én az LPD-ben dolgozok, 3 műszakban. Hát, a fizetés mindig jön időben, legkésőbb minden hónap 10ig ugyebár meg kell érkezzen, de általában 8án a számlámon vana pénz, azon felül van még kafetéria, ami amx 13.000FT pl Erzsébet utalvány+Szép kártya vagy amit kérsz. Körülmények: Attól függ hova kerülsz dolgozni. Tesztet nem tudom én nem a soron vagyok, nekem nem volt teszt.
2013. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia köszi szépen a válaszod!én is beadtam az önéletrajzom Orosházára kíváncsi vagyok be hívnak e interjúra.Géplakatos a szakmám pálya kezdő vagyok nem tudom menyi esélyem lehet bekerülni de remélem hívni fognak mert edig szinte csak jót halotam a gyáról fizetésekről tudsz valami mondani esetleg kb menyire számíthatok??
2013. nov. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!