Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny vagy inkább hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy inkább hátrány munkahelyen, ha?

Figyelt kérdés

Egy nő szép, és dekoratív, a személyisége nagyon kedves, elragadó, de szakmailag még van mit fejlődnie.


Az adottságai, jelleme miatt könnyebben fog munkát kapni szerintetek, vagy ez csak egy tévhit?



2013. máj. 17. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Interjú esetén egy férfinél előnyt élvezne, de én nem e szerint döntenék.

23/F

2013. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjunk...Nyilván aki szakmailag nincs a toppon az csak hátrány.... cső.


Attól persze a személyiséget is nézik az állásinterjún, észlénykém. Minden vállalatnak és munkakörnek van egy arculata.

2013. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 omba ***** válasza:
Munkahelye válogatja.
2013. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, rendben van. Az egyik barátnőm most keres munkát, és csak tényeket írtunk le, kíváncsiak vagyunk a véleményekre :)
2013. máj. 17. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Interjúnál pl ha a HR-es nő akkor ő egyből irigységből keresztbe tehet, ha pedig felvesznek a feletteseid probálkozhatnak ezzal-azzal, és ha elküldöd őket szintén keresztbe tehetnek. Könnyebben munkát kapni tapasztalattal lehet, felfelé jutni pedig szorgalommal.
2013. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
többi jelentkezőtől is függ
2013. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát! Ha bevállalós akkor lehetséges, hogy én felvenném!
2013. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért erre ne alapozzon! Próbáljon szakmailag fejlődni, mert nehéz egy állást megszerezni, de még nehezebb megtartani. Mindig vannak nálad különbek, úgy hogy résen kell lenni. Én irodai munkát végzek, a főnököm azt mondta, hogy azért esett rám a választása annak idején (hátam mögött nyilatkozott), mert fitt és szorgalmas vagyok, fel tudom vele venni a tempót. Igaz, ő más egységből már futólag megismerhetett. El-elnézegetik a csinosabb nőket a férfi vezetők, de ha 'veszélyes' vagy ránézve, akkor inkább nem téged választ. Legtöbb esetben nem kóbor n.merát vagy flörtöt keresnek, hanem a munkára alkalmas beosztottat, aki mint személyiség rímelni tud velük.
2013. máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!