Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik életet választanátok?

Ti melyik életet választanátok?

Figyelt kérdés

Az A fajta élet:


élsportolo, az országban az egyik legjobb, havi 1500 eurot keres kb, kesobb eltud helyezkedni mint edzo, vagy a sporton belul. Fiatalon sok lemondás viszont a tét: Hetvegenkent nagyon ritkan csak buli, se cigi se pia szinte, bar pia lehet, de nem annyi h segg reszegsegig. Sulibol 1 even at csak levelezosen bejarni, napi 6 ora edzes, sok utazas versenyekre europaba.


B tipus:


Semmi sport, viszont van ideje elmenni az osszes buliba, de nincs semmi se gaarntalva az eletben, tanul, 3-4-5 os jegyei vannak nem kimagaslo,de nem kell semmit se melloznie ami a szorakozast vagy a bulit illeti.


18F



2013. nov. 4. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

B.. nem vagyok az a bulizós típus, de az A típusú élet komoly napi beosztással jár, amit nem bírnék, szükségem van a szabadságra. Nem vágyok hírnévre. Elég nekem a barátság, szórakozás, szabadság. Persze nem azt mondom, hogy nem jönne jól annyi pénz, de ennyit nem ér a dolog.

Te melyiket választanád?

2013. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A.

Mert értelmesebb,értékesebb élet.A sportolók is élvezik az életet és szórakoznak.Az viszont igaz,hogy sok lemondással,kitartással és küzdelemmel jár ezért a B ahol csak tespedünk másnaposan biztosan kényelmesebb.

Attól függ ki milyen emberré akar válni.Az szerint választ.

2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En nem valasztok, en 10 eve az A eletet elem, csak erdekelt a dolog, hogy masok hogy allnak hozza :)
2013. nov. 5. 01:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Kis matek: 18 éves korodra kerestél 50 millió Ft-ot.

Még pár év, elvégzel egy könnyebb fősulit, befektetsz valami üzletbe és onnantól azt csinálsz, amit akarsz.

Felnőttként semmi pénzért nem választanám a helyedben a B verziót. Az a pár buli, amibe el tudsz szabadulni, pont annyi, mint amennyibe más _normális_ ember is eljut.

Arra viszont kíváncsi volnék, hogy gyerekkorod volt-e, érzelmileg, lelkileg mennyire vagy elégedett az életeddel, a családoddal.

2013. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, nem a lelkemrol akartam beszelgetni, se nem arrol hogy TE mit ajanlal NEKEM. Itt a kerdes vilagos volt, mivel ugy kezdodott hogy TI
2013. nov. 7. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Akkor egyértelmű leszek.

Ha most boldog ember vagy, akkor A.

Ha nem, akkor B.

2013. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A egyértelműen
2014. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!