Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az alvajárás?

Milyen az alvajárás?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát öhhh azt ne tudd meg szerintem. Borzasztóan veszélyes dolog. Engem agyturkászhoz vitte vele, ő gyógyitott ki, olyan 13 éves lehettem. Úgy kezdődött hogy elöször csak a lámpákat kapcsolgattam, aztán elkezdtem kijárogatni a szobából, egyszer még a csigalépcsön is lemásztam és a nappaliban ébredtem fel álló helyzetben. Rémisztő dolog.
2008. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó,mert nem emlékszel semmire amit tettél v.mondtál.Akkor érzem,hogy nagyon jót aludtam és úgy mondják,hogy mennyi baromságot csináltam.Nyitott szemmel úgy mintha ébren lennék,csak öntudatlanul cselekszem és van,hogy halandzsázok.Kb.ennyi.
2008. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon veszélyes dolog. Például a párom mesélte, hogy ő régebben alvajáró volt. De olyan szinten, hogy pl. felhívták, hogy nem megy-e motorozni... persze úgy vette fel a telót, hogy alvajárt. Aztán szépen kisétált a lakásból, elővette a motorját és elindult motorozni. Rettentően megijedt, amikor út közben felébredt, hogy hol van. Aztán persze a barátai elmesélték, hogy mi történt, de ő nem emlékezett arra sem, hogy a telefont felvette, nemhogy motorra ült volna. Szerencsére már nincs ilyen baja :-) Szerintem rettentő rémisztő tud lenni az alvajárás.
2008. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg rémisztő dolog lehet, de én életemben csak egyszer jártam alva!!! kb. 4 éves lehettem

Akkor is le a lépcsőn, át anyám szobáján!!! és tök halkan közlekedtem, kiérek a nappaliba ott apum tévét nézet, én meg oda megyek mellé és elkezdem emelni a puff tetejét. Erre apum segít, fel emelte helyettem én meg fogtam magam azt belefeküdtem .... erről az ott alvásról még fénykép is készült:) szóval marha fless :)volt de én inkább az álomban beszélést tartom veszélyesebbnek... hát sajna ebből még mindig kijár a részem. Egy 16 éves kiscsaj. xD

2008. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Szélsőséges esetben járművet is lehet vezetni.

Az a gond, hogy a külvilágot (piros lámpa, másik autó, gyalogos) ilyenkor nem érzékeli az ember - csak akkor nem lesz baleset, ha ismert terepen megy EGYEDÜL. Viszont ha egyedül van, előfordult már olyan, hogy valaki hetekig járt így.

2008. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Te magad nemigazán tudhatod olyankor, esetleg utána. Én bátyámhoz sétáltam át, hogy takarítson ki, aztán visszamentem aludni, vagy mikor mamám feljött pestre egyszerűen csak elfoglaltam az ágyát, e elötte becsaptam az erkélyajtót, meg az ablakommal bíbelődtem. a 3.-on lakunk. nekem azóta nemengedik, hogy nyitott ablak mellett aludjak. Ugyhogy nem egy egy jóbuli. dokinál nemboltam. Családban a papám szorijai a durvák. Nagy versbuzi, és amikor még középsuliba jártk, a takarót magárakötötte mint egy palástot, és elkezdte szavalni a talpra magyart. vagy a másik, egyszer (nemtudom mejik) valameliyk villamos megállójában ébredt fel egyszál gatyában. Ugyhogy nem egy jóbuli az alvajárás. ő is kinőtte én is kifogom, remélem. 18 vagyok.
2008. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom, hogy alvajárok?
2008. júl. 9. 10:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Onnan,hogy mondják.Te nem fogod észrevenni hacsak nem máshol nem ébredsz.Én 26 évesen a mai napig alva járok,veszélyesnek nem veszélyes csak ha felébredsz hirtelen és olyan dolgot teszel v.ha felébresztenek,na azt nem szabad.Az a legszebb a dologban,hogy ha v.mit mindanak az alvajáró megcsinálja.

Volt rá példa,hogy tesómék tv-t néztek én meg aludtam,egyszer csak felültem és mondtam a sok halandzsát,összefüggéstelen,érthetetlen dolgokat,nem tudták,hogy állítsák le,erre tesóm mondta nekem,hogy:"hülye gyerek feküdj már vissza"és én lefeküdtem,aludtam.Inni járok ki,leszidom a másikat,még gyerek koromban amikor a barátnőmnél aludtam,az anyját szidtam össze,majd a bejárati ajtó elől a szőnyegről szedett össze,mint egy kutya ott aludtam el.Volt,hogy azt mondtam kincs van a falban elrejtve,bontsuk ki stb...Vagy értetlenül máshol ébredsz v.v.ki megmondja,hogy miket tettél.De veszélyes ha felébresztik mivel nem tudod milyen szituációban képzeli el magát,ezért támadhat is. :-)

2008. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Nem túl jó...Én amikor kisebb voltam,olyan 9-10 éves alvajártam,és reggelre eltüntettem a nénikém összes ékszerét(16 éves volt,karkötők,ékszerek,stb.)és reggel kérdezték tőlem hogy hol van,én meg mondtam h nem tudom,majd később csak pár emlék villant be,amikor,felmásztam a szekrényen,és leszedtem a mini "ládikót",és volt még olyan,hogy apumék mesélték,hogy ott kotorásztam az ágy mellett,az ő szobájukban,miközben ők tv-ztek,és kérdeztem,hogy hol van?hol van??és másnap elmesélték,mit csináltam.,Meg mégvolt olyan,hogy a mamámnál aludtunk,veszekedtünk,nem akartam ott alduni,de muszály volt,és álomba sírtam magam,azzal a tudattal,hogy utálom a mamám..Jót aludtam,reggel felkeltem,és kérdezte a

mamám,hogy miért mászkáltam az éjjel?.Én meg mondtam h mi??

ÉN ALUDTAM

ő mesélte,hogy arra ébredt fel a szobában(mindig felébred minden apró zajra,apum is ilyen)hogy én megpróbálok kimennia konyhaajtón(az udvarra,onnan meg gondolom az utcára...)és ő megállított,és kérdezte,hogy hova akarsz te menni??És azt mondta hogy kicsit haboztam,és ezt mondtam sokszor,hadarva hogy: wc-re,wc-re,wc-re...és visszakísért aludni.És még volt olyan hogy Balaton-Szepezdi táborban voltam,és ugye 6-an aludtunk 1 szobában,...az egyik bnőm mesélte reggel,hogy a frászt hoztam rá az éjjel..én kérdeztem?-Miért mit csináltam??

Ő meg mondta hogy telefonozott,már mindenki aludt,és amikor lenézett az ágyamra,azt látta hogy felültem,és beszéltem valamit..szóval nagyon durva esetek voltak..nekem..nem tudod h mi történik veled..csak reggel tudod meg,de amint elmondják,kezd bevillanni pár kép,részlet,amitől úgy érzed tényleg megtörtént...

13/L

sztem NAGYON NEM JÓ DOLOG...

2010. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok,a mamám még szerencse,hogy a konyhaajtót,kulccsal is és,olyan húzhatóssal is rázárta..:)

bocsi a hosszú sztoriért..

2010. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!