Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi ilyen ember...

Miért van ennyi ilyen ember itt a Gyk-n? :D

Figyelt kérdés
Csak szerintem bunkóság az,hogy örökké lepontozzák az ember válaszait? egy hete még 91%-ban hasznos válaszokat adtam,mostmeg már csak 80%-ban "adok" hasznos választ. Mért kell mindent lepontozni? holott mindegyik válaszra amit adtam nem butaságot írtam. Vagycsak szúrja a másik ember szemét,ha valaki okos? :D szánalmas..

2013. nov. 7. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
alaposabban megnéztem,van,amelyik válasznál még 91%-ban adok hasznos válaszokat. Ez hogy lehetséges akkor? O.o
2013. nov. 7. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:

1. sok a tini.

2. sok a munkanélküli tanulatlan.

3. sok az irigy.

4. ez MO.

2013. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy a régebben adott válaszoknál megmarad az azon a napon meglévő százalék számod. De az új válaszoknál már a friss látszik.
2013. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem nem a lepontozás zavar, hanem az ami mögötte van. Van egy kérdés, amire a feltevője valószínűleg normális, hasznosítható választ vár. Az esetek többségében legalábbis így van. Aztám a nyilvános elérhetőségnek köszönhetően a kérdést bárki láthatja. Most jönnek be a képbe azok a magukat hozzáértőnek tartók, akik mindenhez jobban értenek másoknál, és osztani kezdik az észt, minden felelősségvállalás nélkül. Valószínűleg leküzdhetetlen hozzászóláskényszert éreznek és büntetlenül hozzászólhatnak olyanhoz is amiről korábban esetleg csak hallottak, de azt is félreértették. Valószínűleg senki nem áll szóba velük a hétköznapi életben, a szűkebb körük már ismeri őket és nem sokat adnak a véleményükre, de nekik igényük van arra, hogy a véleményüket, nézeteiket megoszthassák másokkal. (bár ne tennék)Tudatlanságuk mellett vannak annyira korlátoltak, hogy minden önkritika nélkül bármilyen kérdésre válaszolnak. Könnyű anonim módon nyilatkozni minden felelősségtől mentesen. Ha úgy működne az oldal, hogy az anonimitást fel kellene fedni, fele annyi kérdés lenne, és negyedannyi válasz sem! Van olyan oldal, amit rendszeresen nézegetek, és merő jó indulatból próbálok segíteni, és válaszolok olyan témakörben, amit egyértelműen ismerek több évtizedes gyakorlattal, ennek ellenére a válaszaim 60%-ban hasznosak. Egyébként az értékelés kitalálása is rossz. Nagyon sarkítva; felteszem azt a kérdést, hogy kettő meg kettő az mennyi, erre kapok egy olyan választ, ami maximálisan kimeríti az integrálszámítás fogalmát. Számomra ez a válasz egyáltalán nem hasznos, mert nem a kérdésemre kaptam választ, tehát lepontozom, ami nem azt jelenti, hogy ez a válasz rossz, csak azt, hogy számomra nem volt hasznos, ami viszont tény.

Igaz, hogy ezt a választ más is értékelheti, és ő úgy értékel, hogy az integrálszámítást maximálisan jól leírták, ezért ő felfelé pontoz, de nem ez a jellemző. Sokkal inkább az, hogy valamit hallottak egy adott témakörben, soha nem győződtek annak valósságáról, önállóan, szellemi kapacitásuk függvényében nem tudják eldönteni, hogy az valóban helytálló-e. A dühöngő egójuk késztet egyes embereket, hogy mindenre reagáljanak és kinyilatkoztassák a fals véleményüket. Bár nagyon valószínú, hogy számukra szentírás az, amit válaszolnak. Eleve abból a primitívségből ered, hogy azt gondolják magukról, mindenhez, de legalább ahhoz a témához ők értenek a legtöbbet. Aztán jön a következő variáció, amikor olyan kerül az oldalra, aki tényleg ért az adott témához és kegyetlenül leértékel minden választ, nem beszélve arról, ha van némi rosszindulat is. Nem beszélve az olyanokról, akiknek, ha van egy rossz napja elkezdenek barangolni, találnak egy oldalt, ahol lehetőségük van a pervezításuk kiélésére, esetleg beleolvasás nélkül, vagy abszolut hozzáértés nélkül játszanak egyet, és minden eléjük kerülő választ lepontoznak. Olyan témában kellene válaszokat adni, amiben valóban otthon érzik magukat! Sajnálom szerencsétlen kérdezőket, mert nem egyszer találkozom egy-egy témában egymásnak abszolút ellentmondó véleményekkel. Rájönnek, hogy semmi értelme nem volt a kérdés feltevésének, mert semmivel nem lettek okosabbak, ha lehet még tovább fokozódott a zavar. Nem beszélve arról, hogy egy rossz információval mekkora kárt lehet okozni! Majd, ha az oldal eljut arra a szintre, hogy egy-egy témában hozzáértők (témafelelős) adnak tanácsot, és csak a kérdezőnek lesz lehetősége a válasz hasznosságát eldönteni, akkor megszűnnek ezek a hasznosságot értékelő szavazási lehetőségek. Addig marad az idétlen vitatkozás, egymás hülyézése, hisz mindezt lehet büntetlenül.

2013. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszokat,igen,most jönnek majd azok,akik unatkoznak,esetleg teljesen egyetértenek azokkal a válaszokkal,amiket kaptma ide,de mégis úgya gondolják,ez sérti őket,és elkezdenek majd lepontozgatni minden hozzászólót. :D Szerencsére ezt most velem nem tudják megtenni,mert énvagyok a kérdező. Számomra mindegyik válasz hasznos volt,az egyik a téma alapos kivesézése miatt,a másik meg a leegyszerűsítése miatt. :D köszönöm,én nem vagyok olyan,hogy ha nem hasznos,akkoris lepontozom,így hát egyértelműen megy a zöld mancs.
2013. nov. 7. 18:10
 6/6 A kérdező kommentje:

*kaptam

*úgy

2013. nov. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!