Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Milyen...

Tudnátok segíteni? Milyen felkészítő könyvet ajánlatok emelt szintű történelem szóbelire?

Figyelt kérdés
Amibe tényleg minden benne van és nagyon jó emelt szintűt szeretnék tenni tudom halottam már száray könyvekről azokból tanulunk középszinten de sokszor tapasztalom hogy hiányos középszintre elég de emeltre nem lehetőleg minél több könyvet mondjatok köszi.

2013. nov. 8. 01:38
 1/2 anonim válasza:

Első lépésben nézd meg a régebbi feladatsorokat és tanulmányozd át a vizsgakövetelményeket és a vizsgaleírást:

[link]

[link]


Igazából külön adattár helyett szerintem jobb, ha a követelmények alapján magad szeded ki a könyvekből a dolgokat, mert addig is tanulod. De időnként azért hasznos lehet:


[link]


Írásbelihez van egy csomó kötet, igazából ízlés szerinti a választás. Szerintem az MRO História könyvei nem rosszak esszéfeladat begyakorlásához.

[link]


Feladatsorból a régieken kívül nem érdemes feleslegesen sokat megcsinálni pluszban, de ha mégis, akkor pl.:

[link]


Szóbelire minden évben változik a központi tematika, szóval azt kell figyelni és nem kell hozzá felesleges dolgokat megtanulni. Az általános felkészítőket tehát inkább írásbelire ajánlanám, szóbelihez pedig biztosan ki fognak jönni idén is ezek a könyvek:

[link]

[link]

2013. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 17. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!