Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy rendőrségi idézést....

Kaptam egy rendőrségi idézést. (? )

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy rendőrségi idézést,én bp-i vagyok és vácra idéztek be.

Nem ismerek ott senkit és még soha nem voltam ott.

Van rajta 2 címer pestmegyei,és 1 másik (a sima rendőrség címere)

elég halvány a pecsét ,nincs leírva,hogy miért idéztek be. Attól tartok,hogy kamu.



2013. nov. 8. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Tanúnak idéztek be.
2013. nov. 8. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, megbüntethetnek és elővezethetnek!
2013. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt én megértettem,nem is ez volt a kérdés,hanem az,hogy szerintem kamu az egész,és honnan tudom,hogy hiteles?
2013. nov. 8. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen rajta a jobb felső sarokban egy előadó neve és telefonszáma. Vagy egyszerűen felhívod a Váci rendőrkapitányságot és megkérdezed.
2013. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van,de ott,hogy Hív.Szám: És nincs semmi.
2013. nov. 8. 21:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg megvan adva az üi -email címe és az e-amil címében van ékezet ami tudtommal lehetetlen.
2013. nov. 8. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy egy levélről -amit csak te látsz- mi meg tudjuk állapítani, hogy igaz-e vagy hamis?
2013. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!