Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják sokkal jobban...

Miért utálják sokkal jobban sakurát mint Hinatát? Szerintetek aranyosabb mert visszahúzódó? Én imádom sakurát mert erős magabiztos és nagyon okos. Ti miért szeretitek vagy utáljátok sakurát? Őszinte vélemény sakuráról, köszönöm.

Figyelt kérdés

#utálat #Sakura #hinata aranyosabb?
2013. nov. 10. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok

am hinatát akkor is jobban utáltam amikor nem szerettem sakurát.

2014. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sakura szép,erős és okos.Ennyi,de a legrosszabb az egészben,hogy semmire nem jó.A Sasori elleni harcban csinált valamit,többiben semmi.Hol volt mikor Neji haldoklott?Meg mindig csak Narutot veri,közben meg Naruto mindig megvédi.Szóval ja,semmire nem jó.
2015. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

1. Sakura: naruto! Utállak, te idióta! (Arcon vágja)

-Naruto hős-

Jaj de hirtelen sakura uj szerelmet talál magának!

2. Lehet hogy erős, de nem szabadna embereket fojton arcon vágnia! Ha rendesen arcon vágná őt naruto sírva rohanna hazafelé.

3.Ez a hulye csak azt szereti aki őt utálja, nem is erdekli ha valaki minden nap szerelmet vall neki! Ez neki amolyan természetes. UGYE?!

4. Ilyen gazdag, hogy mindent ki tud fizetni amit szétütött?

5. Emlékeztek arra az epizodra, amikor azokat a "tápláló " fekete golyókat csinálta? Ott is csak aut mondta, milyen varazslatosak, es mindenkivel megkostoltatta es csak azutan evett belole o is. Mar laborpatkanyai is vannak?!

6. Nem tud veszíteni. Ha tarsasjatekoznanak valakivel es veszitene, felboritana a játékot es megverne a győztest.

7. Idegesítő.

8.Az ízlése elég durva

Főzni nem tud és eleg nyurga

Nem erdekli ki kicsoda

Neki van saját álma

Nem érdekli kit tiporja a talpa

Ez is bizonyítja, hogy ő is egy nagy (khmm)

+1 saját megjegyzés: repdesnék az örömtől ha naruto azt mondaná, hogy utalja sakurat majd arconcsapná! 😊😍

Van még, csak fáj az ujjam a sok irastól. Remélem meg el el sz el ezzel a keves valasszal is! 😃😊

2016. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!