Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titetek nem idegesít, amikor...

Titetek nem idegesít, amikor valaki kérdez valamit, érkeznek értelmes válaszok, de a kérdező nem ír semmit rájuk?

Figyelt kérdés
Csak mert engem nagyon... Legalább valami "köszi"-t odavakkanthatna szerintem...
2009. nov. 17. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...Volt egy kérdés,válaszoltam rá(egyedül)de kérdeztem is benne...ez volt kb 2 hónapja.Tegnap érkezett rá komment...

No kemment...XD

Nekem ilyenkor úgy tűnik,mintha az illető már nem is látogatna erre az oldalra,és olyan érzésem van fölöslegesen válaszoltam..

2009. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nekem is. Idegesítő, amikor valamire adok egy teljesen értelmes választ, kérdezem, hogy azért mondjon még hozzá részletet, vagy valamit, és akkor fel se jön. Akkor minek válaszolok? Amúgy persze, velem is előfordult, hogy nem tudtam netezni, vagy el voltam havazva. De feljöttem, mert ha kérdezek, rendszerint szeretnék választ is, nem csak azért kérdezem meg, hogy legyen egy kérdéssel több. -.-


22/F

2009. nov. 17. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt nem egyszer. Egy hét után nem írt semmi reakciót, odaírtam, hogy szívesen a választ, és láss csodát rá 1 órára visszaír, hogy mekkora tapló vagyok, mert nem mindenki a net előtt ül egész nap. Egy teljesen normális fordítást adtam neki, csak én... erről ennyit:D
2009. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!