Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok a gyereke...

Milyen nevet adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Manapság a legtöbb régies név, vagy tömegnév. Milyen nevet kapna a kicsi, hogy ne is csúfolják és tömeg név se legyen? Nekem mondjuk az is fontos, hogy lehessen becézni. Ha a másik fél családjába az a szokás, hogy vigye az apa/nagyapa nevét a pici, de nektek nem tetszik, akkor is engedtek?
2013. nov. 12. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Luna May lesz, ha lány es Vince Miron, ha fiú. Közös döntés. Ja, a parom kulfoldi es kint élünk.
2013. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lány név az nagyon tetszik :D
2013. nov. 12. 06:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ez a "vigye a gyerek a nevet tovább" egy berögződött maradiság!

Ami fontos az a vezetéknév, amelyet tovább visz és tovább ad, de a keresztnevet? Minek?

Lány név: Bianka, Noémi, Lea, Regina

Fiú: az Attila szerintem még tartja magát, Ákos, Bence, Viktor

2013. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én se szeretném, ha vinné a keresztnevet, Amúgy szép lánynevek, de nekem mondjuk fiúból csak a Bence tetszik. :)
2013. nov. 12. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!