Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátság? Barátság extrákkal?...

Barátság? Barátság extrákkal? Lehetséges, hogy a részéről is szerelem?

Figyelt kérdés
9 éve ismerem azt a bizonyos FIÚT. Általánosban osztálytársak voltunk,igazából szerintem jól kijöttünk mindig,néha volt egy-két gyerekes civakodásunk de szerintem az még belefér 12-14 éves korban. Amikor nyolcadikban elballagtunk,utána egy pár hónapig nem beszéltünk,de utána keresett és volt,hogy órákat beszélgettünk,ezt úgy értem,hogy kb. kora délutántól hajnali négyig...Ez párszor előfordult,aztán megbeszéltük,hogy találkozunk,találkoztunk is.Jó volt. Aztán "kiderült" ,hogy taliztunk és néhány ember a volt osztályból ezen csámcsogott és engem kicsit zavart és nem tudtam egyszerűen bevallani magamnak(akkor még),hogy én többet érzek iránta mint barátságot. Ezért azt mondtam neki,hogy nem tudom,h miért kell ilyen dolgokat túlreagálni...két barát találkozott én ennyi. Ezt így utólag megbántam. Ezután történt még nagyon sok dolog,de a lényeg. Tudom,hogy a férfi nem később érő típus. De azt,hova tegyem amikor egy 16 éves srác aranyosan lökdös,már ha létezik ilyen és azzal szórakozik,hogy leveleket dobál a hajamba? Ráadásul ezt is aranyosan teszi. Ez valami jel lehet? ez kb. 2 hete történt. Nem tudom,hogy mi van kettőnkkel már ha lehet ilyet mondani és egyszerűen nem tudom,hogy hogyan cselekedjek. Ha tudok segíteni,akkor köszi szépen előre is

2013. nov. 13. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L ez lemaradt
2013. nov. 13. 20:41
 2/3 anonim válasza:
Nekem nem ilyesmi,a bajom,de szerintem te is bánj vele aranyosan,néha nézz a szemébe és mosolyogj rá...ezt tudom ajánlani,remélem segítettem..:-)
2014. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MarceLL9999 válasza:
Összejött?
2018. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!