Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érzem jól magam a...

Miért nem érzem jól magam a fűtől?

Figyelt kérdés
Az összes barátom szereti és nem hiszi el, hogy depis leszek tőle. Mondják, hogy az alap hangulattól függ meg attól, hogy kivel vagyok. Az tény, hogy egy kicsit tényleg lehangolt vagyok, de mindig akkor szívtam, amikor jó kedvem volt és olyan emberekkel, akikkel alapból jól érzem magam. Mégis, amikor betépek, magamba zárkózok, nem tudok tükörbe nézni, parázok, egyedül érzem magam és meg akarok halni. Mitől lehet ez? Hogy érezhetném jól magam?
2013. nov. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem kéne legalizálni azt a szemetet.Mert van aki így reagál rá,nem egyedi az eseted!
2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az okára volnék kíváncsi...
2013. nov. 14. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
ha utánanézel a szakirodalmaknak ott világosan leírják,hogy nem mindenkinél vált ki pozitív élményt.Hosszú távon meg annyi eszed lesz mint egy mikiegérnek.....miért? mert!
2013. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!