Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni jó fajta,...

Hol lehet kapni jó fajta, minőségi latin tánccipőt? Bármilyen a kérdéshez kapcsolódó válasz sokat segítene.

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen minőségre gondolsz, én pl vettem már az Ó utcában, Hársfa utcai boltban, meg a Bécsi úton is, egyikkel se volt bajom. Ezek pl nem elég jók? de nagyon sok ilyen bolt van ezeken kívül is. Már ha egyáltalán Bp-n keresel. Viszont nem írtad, hogy hol.
2013. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
taylor-kellékek.:) nagyon márkás és viszonylag jó árban vannak a cipők, mehetsz üzletbe, de rendelheted is...:)
2013. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babóca14 válasza:
én a souldancer-nél voksolok, de a sansha is jó:)
2014. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babóca14 válasza:
egyébként nehogy rendeld,mert ha a cipőnek vmi baja esik a szállítás közben az szívás... mellesleg sokkal jobb ha fel tudod próbálni a cipőt:)
2014. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tánckellékes boltokról rosszat nem hallottam még, felsoroltak párat. A Taylorban vettem magam is, de a többiről is csak jókat hallottam. Fontos, hogy próbáld fel, legyen a lábadra való, tehát személyesen érdemes megvenni. Árban nagy difik nincsenek, esetleg vidéken lehet találni cipész mestert (valahol Mezőtúr közelében van egy, ha jól emlékszem), akitől kisker árrés nélkül olcsóbban meg tudod venni. Budapestiként csak ezért kár vacakolni, de aki jár arra, annak megéri.
2014. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!