Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindent tudni szeretnék S. W....

Mindent tudni szeretnék S. W. A. T. -ról, illetve arról, hogy szakmailag hogyan zajlik egy túszdráma elhárítása? Regényt szeretnék írni a témában, hitelesen!

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok ami a kommandósokkal, főként a SWAT-tal kapcsolatos. Milyen rangok vannak, mikor vetik be őket, hogyan dolgoznak...stb. Magyarban hogy hívják a túszdrámát felügyelő legmagasabb rangú személyt, neki mi a dolga...stb. Ha csak félválaszt kapok, már az is több, mint a semmi. Angol nyelvű hivatkozások is jöhetnek.
2009. nov. 18. 07:48
 1/7 anonim válasza:
Szerintem wikizz, vagy nézd meg a filmet, vagy játssz a játékkal :D
2010. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyi idő alatt ezt megkérdezted, annyi idő alatt 50-szer beírhattad volna a Google-be, hogy SWAT, és mindjárt okosabb lettél volna...
2010. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos beírtam de igazából túl sok információt nem tartalmaznak, angolul meg hiába tudom lefordítani, biztos van amit nem lehet, mert szakkifejezés.
2010. ápr. 8. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs, de nem értelek

teljesen zöldfülűként akarsz róla regény írni?


az nem megy ilyen egyszerűen, sztem tanuld meg a szakkifejezéseket és olvasd el az angol nyelvű forrásokat, nagyon alaposan, ameddig úgy nem érzed, hogy már mindent tudsz a témáról...

2010. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudok írni róluk egy kevesset,de nem sokat ha akarod leírhatom ha akarod
2010. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerru kommandosokat is írhattok?pl:feltételek meg ilyenek ha érdekel
2010. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
természetesen várom mindkettőtök válaszát, lényegében amerikai stílusú kommandósokról várnék dolgokat, már többen segítettek azóta, de sosem árt még mindig újabb és újabb infókat hozzátenni!
2010. júl. 16. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!