Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az amerikai hadseregbe jelentk...

Az amerikai hadseregbe jelentkezhet magyar?

Figyelt kérdés
US Army.ba jelentkezhet egy magyar ember, angol nyelvtudással? vagyis nem tiltja semmilyen szabály?

2013. nov. 15. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak amerikai állampolgár jelentkezhet.
2013. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Flores84 válasza:
Jelentkezhetsz ha van zoldkartyad, vagy allampolgar vagy.
2013. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor jelentkezhet, ha amerikai állampolgár. És ha jól tudom még akkor se ha ketős állampolgát tehát amerikai meg még valamilyen más, de ebben nem vagyok teljesen biztos. Viszont az amerikai állampolgárság tutira kell hozzá, zöldkártya nem elég.
2013. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Flores84 válasza:
Zoldkartya eleg es amerika nem engedejez kettos allampolgarsagot. En egy "reserve" vagyok az amerikai seregben, zoldkartyaval.
2013. nov. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem egedélyez kettős álampolgárságot? Én is kettős állampolgár vagyok magyar meg amerikai.
2013. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Flores84 válasza:
Sajna, nincsen mar kettos allampolgarsag.... Sok egyeb mellett (emigraciot illetoen) az is megvaltozott. Eljen Obama... :(
2013. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megismétlem van kettős állampolgárság!


De ne OFFoljunk

2013. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kell ahhoz állampolgárnak lennie, vagy zöldkártya birtokosa, hogy az amerikai hadsereghez csatlakozzon. Sok fiatal úgy legalizálja magát, hogy egy toborzó irodában jelentkezik a hadseregbe, ott x év szolgálat után (persze, ha még egyben van ...) megkapja a zöldkártyát.
2014. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!