Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki babakoc...

Miért van az, hogy aki babakocsival megy a járdán akkor mindenkinek le kell a sárba, vízbe mennie mert hisz ő gyerekkel van!?

Figyelt kérdés
Érdekes amikor én mentem babakocsival én is arrébb mentem és elfértek tőlem.
2009. nov. 18. 14:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Enegm is marhára idegesít ez a rühes tetű hozzáállás, amit egyes nőneműek megengednek maguknak!


Félreértés ne essék, én is nő vagyok, és én is közlekedek babakocsival, de érdekes mód nem várom el, hogy mások az árokba menjenek, mert én elfoglalom az egész járdát.


Persze fordított esetbe nekik sem tetszene, csak persze nehogy már megmozduljon egy kicsit azzal a babakocsival szegény.

2009. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek, tököm tele van azzal, hogy folyton letolnak a babakocsival a járdáról. Én is nő vagyok, szóval maximálisan megértem, hogy nehéz közlekedni a babakocsival de azért na..
2009. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem direkt csinálják, amúgy én férjem is ugyanezt kérdezi... :D


nagyon nehéz kanyarodni bizonyos babakocsikkal, az enyém is sz@r, de mi autóval járunk legtöbbet...

2009. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, amikor megyek pl bevásárolni a tescoba és a babakocsis nők ralliznak a babakocsival és folyton nekem jönnek vele, meg rátolják a lábamra csak azért, hogy megelőzhessenek és ugye erre nagyon alkalmas a babakocsi -.-' Vagy ha alig tudok kapaszkodni a buszon, mert tele van az összes kezem nehéz zacskókkal, és egy babakocsis nő le akar szállni és ha én nem segítek neki, mindenki rázza a fejét, mintha egy gyilkos lennék :O
2009. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, de én esküszöm,hogy legközelebb felrúgom a babacsokit.
2010. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!