Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne nézzenek...

Mit csináljak hogy ne nézzenek hülyének?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, 9.-es lány. Van néptánc óránk. Én elég béna vagyok a táncban és nem sikerül elsőre megcsinálni mindent. 2 fiú aki utál engem - nem tudom miért - felvették a béna táncot és feltették youtube-ra és megosztották facebook-on is. Rajtam röhög az egész suli, sőt még más sulis tanulók is röhögnek ha meglátnak. Sajnos nem tudok átmenni másik suliba, mert ez van a legközelebb (én falun lakom) és akkor kolisnak kéne lennem, de azt nem szeretnék, mert eddig jó volt a mostani suli. Szerintetek mit csináljak most? És ne is nevessenek rajtam? Elvileg le van törölve, nagyon remélem. :(
2013. nov. 17. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

osztályfőnököd tudja,mert ha nem akkor szólni kell neki, mert ha olyan videót töltenek fel amelyiken szerepelsz és te nem egyeztél bele a videó megosztásában akkor személyiség jogaidat megsértették, minek súlyos következményi lehetnek.

Másrész rohadt szemétláda az ilyen, ne hagyd hogy ők győzenek az hogy elmész nem oldana meg semmit.

15/F

2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!