Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Továbbtanulásnál kötelező az...

Továbbtanulásnál kötelező az apa aláírása, ha elváltak a szülők? (anyánál van a kizárólagos felügyeleti jog)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy apám nem akarja aláírni, ha nem oda megyek ahova ő akarja és csak akkor, ha koliba lennék. Feltétlenül kell, vagy lehet találni valami más megoldást?
2013. nov. 19. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagykorú vagy akkor nem kell szülői beleegyezés ezekbe a dolgaidba már. :) Ha nem vagy nagykorú akkor pedig nem kell apud hozzá. Mivel anyudé a kizárólagos felügyeleti jog, elég azt mondani, hogy nem tartjátok vele a kapcsolatot és kész.

SZERINTEM!

2013. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Masik kerdeshez valaki bemasolta a jogszabalyt,szoval ha 18ev alatti, akkor elvileg kell. Viszont nekem meg aztmondta a birono,hogy majd mindent intezhetek... nagyon sok gyerekkel nem tartja a kapcsolatoy az apa vagy kulfoldre ment, szoval ha megis kotelezo az apa alairasa,a gyakorlatban nem tudom hogy mukodik majd...
2013. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!