Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szerettek iskolába járni?

Ti szerettek iskolába járni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok rá, hogy mi a véleményetek az iskoláról.
2013. nov. 19. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár már nem járok, de mindig is gyűlöltem járni, mert ki voltam közösítve.
2013. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már nem járok iskolába, de visszasírom a sulit.

Amúgy volt olyan időszakom mikor szerettem és olyan is mikor nem.

2013. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja én is ki vagyok közösítve, sokan utálnak amikor nincs is okuk rá, hogy utáljanak, az osztályomba is van 3 olyan ember akit senki se kedvel az osztályból, ráadásul még jár 2 cigány is az iskolába, ebből az egyik kedves, a másik..... igaz, hogy kedves, de folyton a barátnőim nyakán lóg, úgy utálom amikor odanézek és látom, hogy ott támaszkodik a padjukon, meg folyton kinlódik az órákon, egyszerűen ki idegel mindig valamivel. Ezek még azért valamennyire elmennek..... de ha legalább nem lenne házi feladat meg ha nem kéne más napra tanuli akkor tök jó volna.
2013. nov. 19. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek. Nem nagyon, kicsit
2013. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem szeretek de velem mindenki joban van senki nem utál és csomó barátom van thát a tanuláson kivül jo
2013. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énse szeretem iskolába járni szobalányként a hotelbe takaritani azt nagyon szeretem.
2013. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már nem járok, de gyűlöltem iskolába járni. Én is ki voltam közösítve, emlékszem gy mentem ki a szünetek és a hétvégéket az iskolából mintha Auschwitzből menekültem volna. De ez mindig így volt, nagyon jó tanuló voltam 4-szer kitűnő is voltam ezért szerettem a tanárimat. Mivel a tanáraimat szerettem ezért az órákat is a szünteket viszont gyűlöltem mert akkor voltak a viták és a kiközösítések. De a végén már nem közösítettek ki de akkor sem szerettem. Mellesleg nem voltam tanulószobás mindig 2 órakor már itthon voltam tehát gyakorlatilag majdnem egy egész nepot otthon tölthettem.
2020. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!