Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Death Noteban igaz hogy...

A Death Noteban igaz hogy Near, és Rem hangját elrontották? Ismerôsöm elmondása szerint mindkettô lány lenne.

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt mire gondolsz? A japán vagy magyar szinkronra?


Japánban gyakran nők szinkronizálnak férfia karaktereket is. De amerikában is van, hogy nő adja fiú szinkronhangját (pl bart simpson..)


Lehet ezzel keveri, mert Near fiú, de nő adja a hangát.

Rem viszont női shinigami, női hanggal (bár nem éppen nőies a hangzása).


A magyar szinkront meg nem hallottam.

2013. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Remnek tényleg fiú hangja volt a magyarban. Végül is annyira nem is néz ki nőiesen, tehát lényegében mindegy. Több anime van, aminek a magyar szinkronja véletlen nőkből csinált férfit vagy fordítva, szóval nem egyedi esetről van itt szó.


Near hangjára nem emlékszek egyáltalán, de olvastam, hogy vele is volt valami gubanc.

2013. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kameko-san ***** válasza:
100%
Nera-nek először női hangot adtak, pedig ugye fiú, de pár rész elteltével már férfi hangra váltottak. :D
2013. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen Nearnak először női hangja volt >< én amíg nem tudtam erről az infóról, úgy tudtam hogy Rem fiú:D
2013. nov. 20. 21:05
 5/10 anonim válasza:
100%

Rem-nek végig fiú hangja volt, de a L egyszer hölgynek szólította, még nevettem is, mert nem tudtam h eredetileg nőnek kéne lennie, úgy látszik erre nem figyeltek.

Near hangja pedig valóban először kislány volt, utánna pedig egy mélyebb fiú hangra változtatták xD xD

2013. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
De hát Rem szerelmes volt Misába,nem?!xD Akkor hogy lenne már nő?! :DD
2013. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen lehet az volt.^^ és tènyleg Q.Q khm egyszer Ryuk, vagy Rem elmesèlte Lightnak hogy mi történik ha egy halálisten beleszeret egy emberbe. Ugye Misának megölték a szüleit, és egy halálisten megmentette...ezáltam homoklá lett x.x Light pedig szándékosan olyan helyzetbe hozta Remet hogy meg kelljen menteni Misát^^ és homokká lett. Az animèbe nem tudom hogy ez benne volt-e, mert règ làttam viszont a filmet pár napja néztem újra >< Szóval igen elképzelhetô hogy szerette Misát, meg kérdezte is Light asszem Remtôl hogy "Ennyire sokat jelent neked a lány?" :DDD
2013. nov. 21. 15:24
 8/10 Kameko-san ***** válasza:
100%
Az, hogy szerelmes volt Misa-ba, az nem zárja ki azt, hogy nő volt. :D
2013. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KefirHun ***** válasza:

Near-ról csak annyit hogy iszonyat gyorsan mutálódik a hangja... :D. Vagy csak valami makacs meg fázást szedet össze szegény x'D...

Bár tény hogy a fordítók észre vették a hibát de érdekesen oldták meg... bár én se tudtam eldönteni hogy most ő fiú vagy lány akar lenni fölég amikor már hangjába se voltam biztos...(de egy utalás segített hogy ő volt a legokosabb fiú az árva házban):D

2014. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Spilerke ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy Rem fiú volt most akkor lágy? Ha igen, akkor valószínű, hogy leszbikus volt :D

Near-ről én is azt hittem, hogy lány volt, csak későn döbbentem rá, hogy fiú :P

2014. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!