Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skinhead lány vagyok, az baj...

Skinhead lány vagyok, az baj hogyha hosszú a hajam? Tehát, hogy nem rövid, ezért kinézhetnek maguk közül? 19/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg nem ezen kéne múlnia, én pl. goth vagyok, de nálunk sem nézik ki egyáltalán, aki nem feketében jelenik meg, illetve nem goth stílusú ruhában. (Kifejezetten divatos külső talán némi megütközést keltene, de átlagos külső az egyáltalán nem.) Habár fene tudja, skinéknél hogy van. Amikor kis tizenévesen punkokkal pörögtem és gondolkoztam rajta, hogy én is az leszek (he-he), közölték velem, hogy a hosszú hajam bizony probléma :D:D:D Meg hogy nem szeretek padon aludni! :P éN biztos nem változtatnék meg magamon olyat, mai nekem tetszik, egy stílus kedvéért, ez nem ezen múlik, vagy ha igen, akkor meg nem az a nekem való stílus.
2009. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Milyen skinhead vagy te???Miért néznének ki???Ész a fontos nem a haj!!! :)

De most komolyan!! Nem az számít!!Aki meg csak a külsőségekre megy abba bele lehet szarni!!!

2009. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En skinhead vagyok 15f,bisztos nem neznem ki:Dne idegeskedj,mi a lanyokat elviseljuk hajjal meg haj nelkul is:D:DOi!
2010. aug. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
énis skinheadlány vagyok :) elöl fufrus, de hátul nincs lenyirva. hátközépig érő hajam van :) de még nem néztek ki :) téged sem fognak :)
2010. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hohóóóóóó!Áj!!!!!!!Ne tovább!!Nehogy levágd a hajad!Max az előző írásban lévő változatra.

19/F skin

2011. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
skin lány vagyok.Nekem seggig érő hajam volt,aztán levágattam rövidre,felnyírtam hátul,oldalt pajesz...de most megint hosszú. :) Rohadtul nem számít,milyen hajad van ;)
2012. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!