Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van? Ti vagytok...

Ez miért van? Ti vagytok úgy, hogy ha valakit megkedveltek, előbb-utóbb meggyűlölitek? Mert én így vagyok. Legyen az lány vagy fiú, ha megszeretem, rövid időn belül gyűlölni fogom, idegesít, meg minden.

Figyelt kérdés
Nem tudok igazán normális emberi kapcsolatokat kialakítani,főleg fiúkkal(én lány vagyok),mert szeretem az elején,aztán minden ok nélkül halálosan utálni kezdem.
2010. nov. 28. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én meg mostanában olyan régen éreztem gyűlöletet, haragot, hogy kételkedek tudok-e még ilyet... :D


Tippre azért kezdesz el gyűlölni, mert valami olyat találsz az illetőben, ami zavar téged mert neked is megvan ez a tulajdonságod vagy pont nincs meg benned, de jó lenne és ezért irigy vagy rá.

Akármelyik is a helyzet, szerintem a fő baj, hogy magadat nem szereted eléggé.


21/F

2010. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idealizálod az embereket.

Nincs önvédelmi mechanizmusod, se emberismereted.

2010. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!