Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az apakomplexusnak számít, ha...

Az apakomplexusnak számít, ha tettszik egy 13 évesnek egy 40 éves SZTÁR?

Figyelt kérdés
A barátnömnek tettszik egy sztár s sír amiatt mert azt hiszi hogy apakomlexusban szenved. Én mondtam neki hogy az csak akkor van amikor szerelmes vagy belé!

2013. nov. 22. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem csak akkor van. egyébként nem feltétlenül apakomplexus. lehet hogy szimplán csak tettszik neki.
2013. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. nov. 22. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az apakomplexus amúgy sem egy konkrét pszichiátriai betegség, hanem inkább egy Freud-i fogalom. Ha egy fiatal lány egy nálánál idősebb, magasabb státuszú férfi iránt érez bármilyen természetű vonzalmat, arra rá lehet húzni, hogy egy apaképet keres benne.

Persze ha a barátnődnek ez gondot okoz, akkor lehet hogy pszichológussal kellene beszélnie.

A privát véleményem meg az, hogy nem kellene emiatt annyira aggódnia. Én a Justin Biber miatt sikoltozó tizenéveseket sokkal problémásabbnak tartom, mint azt hogy valakinek imponál egy olyan férfi, aki már elért valamit az életben, aki mögött van években mérhető tapasztalat. Persze nem írod kiről van szó, szóval nehéz megítélni.

2013. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!