Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs onbizalmam? Azt mondjak,...

Nincs onbizalmam? Azt mondjak, hogy eleg jo hangom van, de mikor felvetetem es meghallgatom nekem nem tettszik es szerintem egyaltalan nem jo.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt már én is próbálgattam, hogy felveszem a hangomat, mert mindenki azt mondja, hogy jó. Nekem sem tetszett a "prodikcióm", úgyhogy inkább nem is foglalkozok ezzel. Hidd el, az a jobb ha nem torodesz vele, mert még meg is bolondulhatsz, ha állandóan ezen rágod magad! Ha valaki azt mondja, hogy jó hangod van, akkor mosolyogj rajta és fogadd el :)



Princess

2009. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszt.Csak az a baj,hogy en enekesno szeretnek lenni es ha hires leszek (veletlenul)akkor kell hallgassam:((:)
2009. márc. 8. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol vetted fel? Gondolom nem stúdióban. Mert amit pl. mobillal vagy magnóval felvehetsz, az teljesen más, mint az igazi hangod. Ha stúdióban vetted volna fel, akkor hallhattad volna a valódi hangodat.
2009. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először is, egy "szakemberrel" hallgattasd meg a hangodat. Például énekelj egy énektanárnak. Ezt azért mondom, mert például, ha barátoknak énekeltél, ők hazudhatnak is. Tényleg, nem rosszindulatból mondom. (Az én barátnőm énekelt nekünk, nem volt túl jó, de nem akartuk megbántani, ezért azt mondtuk, hogy jó... kegyes hazugság, van ilyen.) Egyébként az 'eredeti' hangodat csak egy spéci stúdióban fogod hallani. Szóval először egy énektanárt keress fel, kérd ki a véleményét!
2009. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj, elvileg bizonyított tény, hogy az embereknek nem tetszik a saját hangjuk. Mondjuk azt nem tudom, hogy a spéci sutiós felvételeket elemzték-e vagy pl egy sima magnóst, telefonost. De ha megnyugtat nekem se tetszik a hangom.
2009. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet mert ahogy te beszélsz azt a belső hallásoddal hallod nem úgy mint a kívülállók! És megdöbbentő, ha visszahalljuk a hangunkat mert mást kapunk mint amit mi hallunk! Szerintem, ha stúdióban vennéd fel sem tetszene jobban, mert te nem ezt hallod mikor beszélsz! De biztos meg lehet vele barátkozni, vagy kérj meg valakit, hogy vegye fel ugy, hogy te nem tudsz róla, és ugy is hallgasd meg, hogy ne tudd ez a te hangod! :))))
2009. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem studioban vettem fel.es szakember is hallotta mar es azt mondta hogy jo a hangom.koszike a valaszokot.es zenesuliba mar felvettek,ugy hogy nem lehet rossz hangom.
2009. márc. 10. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
zenesuliba simán felvesznek úgy, ha rossz a hangod, itt vagyok rá én a példa.
2009. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja felvesznek csak nem itt!!!mivel mindenhol tuljelentkezes van csak a tehetsegeseket veszik fel,es engem is felvettek volna csak volt egy beszolasom es az miatt nem vetted fel.de a masikba 10000000 szazalek h felvesznek!
2009. jún. 25. 09:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy engem hova vettek fel?
2009. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!