Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szaud arábiában veszélyes...

Szaud arábiában veszélyes országokban vannak koncertek szórakozó helyek?

Figyelt kérdés
Szaud arábiában vagy pakisztánban iránban ilyen veszélyes országokban vannak koncertek vagy szórakozó helyek szoktak felépni ilyen országokban hires énekesek pl rihanna stb.?

2013. nov. 23. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom ezekben az országokban szoktak-e, de épp ma láttam ezt a képet és szerintem nagyon jó és valamennyire a témába is vág.

[link]


Indonézia

2013. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A harom kozul talan Pakisztan a leglkberalisabb, ott ha nem is europai normaknak megfeleloen de azert talalhatsz szorakozasra helyet. Iranban van egy nagyon liberalis ifjusag akik rejtve ugyan, de nyugatias eletet elnek. Szaudi hasonlo, dugiba mindig hatalmas partikat csapnak a hercegek, de nyilvanos koncertek nem valoszinuek, de pl. mikor Lady Gaga Indoneziaban koncertezett fel kellet vennie egy overalt, hogy ne latszodjon ki mindene, Justin Bieber pedig Isztambulban szakitotta meg a koncertjet ezan (imarahivas) idejere.
2013. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!