Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak dolgok, amiket nem...

Fecske.betyár kérdése:

Vannak dolgok, amiket nem bírok megtanulni jobb agyféltekésen, és ezek kimennek a fejemből. Hogyan tanuljam meg jobb agyféltekésen őket?

Figyelt kérdés
Hogyan tanuljam meg őket???

2013. nov. 24. 06:47
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom, nálad hogy működne, de nekem van rá, egy ötletem:


Írd fel őket cetlikre és rakd a cetliket olyan helyekre ahova sokat nézel: Pl. ragazd a monitor szélére, a hűtőszekrény ajtajára, vagy pl. egy ajtóra amit gyakran használsz.


Ha sokat látod, akkor egy idő után lehet, hogy eszedbe jut anélkül, hogy elolvasnád, és akkor máskor is elég arra gondolnod mi volt a cetlin amikor kinyitottad az ajtót.

2013. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, ez eszembe sem jutott!
2013. nov. 24. 17:10
 3/3 anonim válasza:
en a torit ugy szoktam megtanulni h lerajzolom kis cetlikre aztan sorbarakom oket. ha mar megyeget, elrakom a cetliket es TZ-nel megint itthon megnezegetem oket. nekem bejott :)
2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!