Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a módja annak ha én autósis...

Mi a módja annak ha én autósiskolát akarok váltani?

Figyelt kérdés
Az iskola nem hajlandó megoldani a városi vezetést ,mert a munkám miatt 3-4 óra fele tudnák csak vezetni.

2013. nov. 24. 10:43
 1/3 anonim válasza:

Ma már válaszoltam az előző kérdésedre... amúgy meg nemtom... Az autósiskolának az oktatóhoz max annyi köze van, hogy neki dolgozik, de magán akcióval is felkereshetsz oktatókat, nem kell hozzá az autósiskola. Miután elkeztél vezetni, már soha nem is kell az autósiskolába járnod. A forgalmi vizsgát is már a Közlekedési Hatóság intézi.


Szóval ha találsz oktatót magadnak, szerintem azzal megbeszéled és kész, nem kell hozzá az iskola. És egyébként az én oktatóm (Budapest) reggel 8 tól este 8 ig oktatott folyamatosan, szal délutáni vezetés is simán megoldható. Oktatófüggő

2013. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ez már válasz,így már értem.

Köszönöm szépen !

2013. nov. 24. 18:59
 3/3 ZsoltikaŐr válasza:
Elnézést, de ez nem igy van. Legalábbis én nem igy tudom. Igenis ki kell "iratkozni" úgymond az iskolából és a paksamétáddal átmész egy válaszott másik suliba. Itt választassz oktatót és innentől mehet újra a vezetés. DE megfelelő indokkal kötelessek elengedni. A testvéremnek volt hasonló ügye, nem tetszett neki az oktató, keveset vezettek stb. Én ajánlottam neki azt az iskolát ahová annó én jártam és átment oda. Kiiratkozott és átvittem a másik iskolába. Láss csodát, átment :)))
2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!