Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek egy barátnőmön...

Hogyan segítsek egy barátnőmön, aki korrepetálásra szorul, de én nem érek rá, pénzt meg nem akar kidobni magántanárra?

Figyelt kérdés
Ráadásul neki sincs ideje a korcsolyázás miatt, és pont ezt fogják tőle elvenni, ha nem javít. Plusz nem is akarja csinálni. Kérlek segítsetek!
2009. nov. 20. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan osztalytarsak, vagy akar idosebbek a suliban, akik szivesen segitenenek. Vagy ha kernek is penzt, biztos sokkal kevesebbet, mint egy tanar. Esetleg a tanarokat is meg lehet kerdezni, vannak egesz embereiek is. :)

Amugy hany eves, es mibol kene korrepetalni?

2009. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12 éves (6.-os) és nyelvtanbó meg természetismeretből kéne korrepetálni. a természetismeretet angolul meg magyarul is tanuljuk
2009. nov. 24. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
a nyelvtanban akár én is segítek pl. skypon vagy msn-en ha akarjátok,mert felvételizni fogok és úgyis nekem is át kell néznem:) szal abban segítek,de a természetet pedig tanulni kell ahhoz szorgalmasnak kell lenni..
2009. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket, majd megbeszélem vele :) boldog vagyok, hogy ennyire akartk segíteni :D
2009. dec. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!