Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lombtalanítás help!?

Lombtalanítás help!?

Figyelt kérdés
Na szóval anyum és öcsém lomtalanítanak. De nagyon durván. Halmokban áll a szemét meg minden kacat. (Annyit raktak/nak ki amit egy normális ember 20 év alatt) Borzasztóan is néz ki, meg hát 1 órával utánna miután elkezdték/tük már itt üzletelgettek meg cserélgettek a r0mák. Én meg balhézok benn, hogy most kéne leállni, mert ebből baj lesz. Meg rászóltam az egyik clgányemberre mert nem tudott viselkedni. Erre anyámék bezavartak, hogy ne csináljam a festivált. Meg ez így jó. A garázsban áll a ladánk, azt eddig is vitték volna, most meg egésznap lehet majd azt őriznem. Mit az I$ten-t csináljak? Most én mondtam, hogy köszi szépen, de én nem fogom veletek csinálni a hüIyeséget és befejeztem, de most én vagyok a g3-ci. A ház előtt meg nagyjából már 4-5 r0ma és v. cs0ves bizniszel meg üti a méhkalapáccsal a mindent. Szomszédok nem tudnak mit fognak szólni mert ők normálisak. Én vagyok a hüIye?
2013. nov. 27. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg a kert végében próbáltam, normálisan elmondani anyámnak kb 100 méterre a szeméttelepüktől, hogy majd rendelünk egy konténert és abba majd elvitetjük külün, mert mondom itt fogja egésznap verni az összes r0ma a ladára, meg lehet majd őrizni stb. Erre még engem csitítgat, hogy nehogy 100 méterre vmelyik meghallja és megsértsem a kis lelkét... Tiszta vicc.
2013. nov. 27. 12:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg fizetnek érte addig hol a probléma? Majd ha fa testápolóval jönnek hozzátok, akkor megértem a felháborodásod, addig nem. Inkább segíts nekik, hogy előbb végezzetek.
2013. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!