Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem jött meg a menzim. Csinált...

Nem jött meg a menzim. Csináltam egy IQ-tesztet. Negatív lett. Akkor most tutira nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Eddig még nem voltam pasival, csak jövő hétre terveztük. De nem szeretnék terhesen találkozni vele. Most mit tegyek?


Gyuri


2009. aug. 20. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD
2009. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
nem vicces
2009. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég fejlett az IQ-d ha már ilyen kérdést tudsz kitalálni :P
2009. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt a poént régről ismerem:))

csak én ilyen változatban:

"Most jövök egy IQ tesztről... szerencsére negatív lett!":)

Van egy ilyen kitűzőm is, egy barátnőm vette nekem, mivel régen sokat mondogattam ezt:D

2009. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt javaslom, hogy csinálj még egy IQ tesztet. Ha ez is negatív akkor fordulj mindenképpen orvoshoz, hiszen ki kell deríteni, hogy miért nem menstruálsz. Biztos ami biztos, használj kanezten kombit te és a barátod is. Ha a következő teszt pozitív, akkor ha együtt is leszel a barátoddal, mindenképpen használjatok óvszert, mert a terhesség fertőző betegség. Ja fogamzásgátlásra legbiztosabb módszer az, ha előtte megnézed a füled. Ha piros akkor könnyen teherbe eshetsz, ha normál akkor nem eshetsz teherbe, ha pedig fehér, vashiányos vagy. Ja ha nagyon tanácstalan vagy a szomszéd Mancinéni szívesen felvilágosít.
2009. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyurikám!!!! Ne szaporodj!!!!
2009. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos...Ha kicsi a farkad akkor valószínű hogy terhes vagy,nem IQ tesztet kellet volna kitöltened hanem egy nagy pohár vizet,és ha nem birod meginni akkor meg 100% hogy terhes vagy.
2009. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 martinka000 ***** válasza:
100%
Nem tudom Probáld meg terhességi tesztel, nem biztos hoyg sikerülni fog, tudod mi az a terhességi teszt? Na mind1 Probáld meg...Ha tudod hol a Gyogyszertár, Tudod mi az a gyogyszertár?:D:D
2009. aug. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Uh, de jót röhögtemXD Ne szaporodj, belőled egy is bőven elég, Gyurikám!:D
2009. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!