Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EZ lehet h vicces, de komolyan...

EZ lehet h vicces, de komolyan érdekel miért van? :D (folyt. )

Figyelt kérdés
szal volt már veletek olyan h ahogy felszállsz a biszra, és elkezd zöttykölődni, egy pillanat alatt elalszol? :\ hetek óta ezzel küszködök, mert még az elalvás nem zavar csak 20percet utazok suliig, az meg sokra nem jó,így egésznap kómás vagyok. ami meg méginkább zavar, h képes vagyok úgy elaludni h nincs ülőhely:S kapaszkodok, de közbe csukódik a szemem... :$ :D miért van ez?
2009. nov. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Öhm.. mondjuk nem alszod ki magad? (:

Amúgy én buszon soha életemben nem tudtam aludni.. Főleg nem állva. Omg.. Úgy nem is tud az ember.

2009. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tud állva is aludni az ember.Hát valószínű nem alszod ki magad,ennyi az egész.Aludj többet,ígyál kávét,sok vizet.
2009. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy tud. Nincs ami megtartsa.
2009. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondom h tudok állva:D kapaszkodok, és csukódik le a szemem.:\ de nem értem.van h egésznap alszok,délután buszozásnál mégis megint ugyanez:D lehet elríngat a busz :D köszi a válaszokat
2009. nov. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!