Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen helyzetekbe szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzetekbe szoktátok tapizni a legjobb barátnőtöket és hogyan? Nem komolyan csak amikor vicces úgy gondolom.16/f

Figyelt kérdés

Olyan barát barátnőre gondolok, szóval nem olyanra akivel jársz (nem is akarsz).

Én pl. akkor tapiztam a barátnőmet, amikor mögöttem volt, elakartam kapni, de nem láttam semmit (mivel a hátam mögött volt) hátra nyúltam és az oldala helyet a fenekét kaptam el. Egy ideig rá se jöttem, hogy az a feneke ezért ott is maradt a kezem. :D Nem zavarta, hanem ő is nevetett. Ilyen helyzetekre gondolok, amikor nem bántom meg vele és tudja, hogy semmi célzás nincs és ő is nevet. Szóval ilyen baráti tapizás... vagy nem is tudom, hogy mondjam, lényeg hogy ne akadjon ki rajta.


2010. ápr. 11. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Elég jó barátok vagyunk ahhoz, hogy tuja, hogy csak hülyéskedek, de nem akarok bajt belőle.
2010. ápr. 11. 19:08
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs ebből semmi. mi is szoktunk így hülyülni a bnőmmel. 21 évesek vagyunk mindketten. volt olyan h egy forgalmas ruhaboltban csak úgy poénból ráfogott a mellemre mert tudja h ritka hamar elvörösödök és zavarba jövök... persze nevetés lett a vége... :) hozzáteszem mindkettőnknek van párja. nekem 3 éve neki 1 éve
2010. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az más, ha lány fogja meg a fiú mellét. Ha én fognám meg az ő mellét, az már másabb :D
2010. ápr. 11. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Nállunk ez minden napos és nem veszem rossz névem mert tudom hogy a legjobb barátom és sem ő sem én nem akarunk többet:D de mi kicsit tovább léptünk volt már smárolás meg más is :D:D de csak barátok vagyunk.

Mindenféle helyzetben előfordult már.

Hogyan? Oda jött és letapizott és én is őt:P 16/L

2010. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19:12 vagyok... gondolom feltűnt h nem a párom fogta meg a mellem az üzletben hanem a barátnőm. 21 éves lány vagyok. csók nálunk is volt de ennek nem tulajdonítunk jelentőséget. egyformán lököttek vagyunk és szerintünk ez még belefér de semmi intimebb.
2010. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokat szoktunk ölelkezni... akkor szerintetek fel se tűnne neki, ha megfognám a fenekét?:D vagy azt hogy lehetne?:D csak lecsúszik a kezem vagy mi?:D először nehéz csak. Hogy kéne csinálnom először?
2010. ápr. 11. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
de miért akarod ennyire letapizni? hány éves vagy? divatmajom vagy te is
2010. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
te meg hülye vagy, hogy nem látod hány éves vagyok. Mért baj az, ha így hülyéskedünk?
2010. ápr. 11. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
jaj elnézést nem láttam h 16 éves vagy... ráadásul fiú és a barátként barátnődet akarod letapizni... lendületből vágnálak pofon...
2010. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19:42 vagyok...megöleled és lecsúszik a kezed semmit nem fog szólni x) és ha veszi a lapot akkor ő is ezt fogja tenni :p
2010. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!