Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem van már OKJ-s bizonyítvá...

Nekem van már OKJ-s bizonyítványom de nem tudok benne elhelyezkedni, akkor elméletileg én kérhetek a munkanélküli hivataltól átképzést vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Valaki tudna ebbe engem tájékoztatni?

Hogy nekem jár e a átképzés.



2013. nov. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Járni biztos nem jár, max. esetleg jogosult lehetsz rá. De attól hogy megfelelsz a követelményeknek, még nem biztos, hogy támogatni is fognak, ezt az adott munkaügyi kir. saját hatáskörében döntheti el. Elsősorban regisztrált álláskeresőnek kell lenned, ez alapfeltétel. Csak olyan képzésekre jelentkezhetsz, amelyek meg vannak ott hirdetve. De így év végén nem valószínű, hogy bármit is találnál. Majd legkorábban tavasszal.
2013. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat be vagyok regisztrálva és annyit tudok,hogy jövő évtől indulnak majd
2013. nov. 29. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen okj-d van?
2016. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!