Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki szintén nem szeret...

Ki az aki szintén nem szeret ebben a világban élni?

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van ebből a világból és csak egyre rosszabb lesz.Állítólag pár ember irányítja az egész világot akik nagyon pénzesek,az ételek egészségtelenek sokan nyomorognak,akiknek meg pénze van azok önzők hatalom éhesek,butulnak az emberek,mindenki már a másik ellen van meg még sorolhatnám a dolgokat.Én ha tehetném függetlenednék de ez az egy amit nem lehet megtenni mert erre a bolygóra vagyunk mindannyian zárva és így lehetetlen kibújni ezekből a dolgokból.

2013. nov. 29. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A zsido hatterhatalom elmeletet hanyagoljuk:D


egy kortars kolto szavaival elve: "a hatalom mindenhol budoset szarik es nemmtorol segget / de a gyenge csak addig az, amig le nem gyozi az erosebbet"


nem a bolygo hatarolja be a vilagunkat... egyedul nem elsz meg, egy kozossegnek pedig vezeto kell, a vezetonek pedig hatalma van... es a hatalmat csak ugy lehet kezben tartani, hogyha az alattvalok engedelmeskednek... okos alattvalok felismerik a rendszer hibait, es ez nem hianyzik a rendszer vezetojenek...

a vezetok egy bekes, engedelmes, tokeletes vilagrol almodnak.. a problema csak az, hogy ezt rossz uton probaljak elerni


amugy ha nem tetszik a rendszer, akkor tegyel valamit ellene:) vdzernek nem szuletni kell, hanem azza valni.... vagyis barkinol lehet vezer, akar beloled is!


es ehetsz egeszsegesen, csak valogatni kell... koltozz videkre valami kis erdoszeli faluba es sportolj, es dolgozz kemenyen

2013. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ami ma van a világban tényleg pl az állítólagos chemtrails meg mérgező anyagok meg minden tényleg rossz úton akarják elérni a dolgokat de saját magukat is mérgezik.
2013. nov. 29. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

nem erre gondoltam


játszottál valah az Assassin's Creed nevű játékkal? ha nem, és szeretsz játszani, akkor ajánlom a játékot, mert nem csak játékélményt, de elég súlyos gondolatokat is ad


az alapja annyi, hogy vannak Istentől származó tárgyak, amikkel uralni lehet a környezetedet mind fizikailag, mind pedig az elme szintjén.. ilyen például az Éden Almája (amit Éva leszakított a fáról)

a játékban van két ellentétes csoport, amelyek küzdenek egymás ellen: a templomosok és az orgyilkosok.. mi az utóbbiakkal vagyunk, mi vagyunk a jófiúk persze.D

ugyanis a probléma az, hogy a templomosok meg akarják szerezni ezeket az Éden töredékeket, és ezzel irányítani akarják a népeket.. konkrétan az elméjüket akarják rabul ejteni, hogy nyugton maradjanak.. ezt azzal a jelszóval teszik, hogy egy új világot akarnak létrehozni, ahol rend és békesség van

a játék azt boncolgatja, hogy jó e az a rend és béke, ami nem szabad akaratból jön létre! vagyis azért nem háborúzol, mert nem vagy ura magadnak

az orgyilkosok nyilván meg akarják akadályozni ennek az új világnak a kiépítését, mert az embereket okítani kell, hogy azért ne háborúzzon, mert a háború rossz


kb ez valósul meg a világban.. elbutítanak, hogy átvehessék az irányítást feletted, és ha azt mondják, hogy Magyarország jobban teljesít, mert 3.600.000ről 3.800.000re nőtt a foglalkoztatottak száma, akkor ezt el is hidd, és még csak véletlenül se gondolj arra, hogy ez többek között azért lehet, mert a rokkantnyugdíjasokat visszavitték munkába, vagy közmunkára.. vagyis nem a munkanélküliek kaptak több munkát, hanem azok, akik már nem dolgoztak, azokat hozták vissza.. a munkanélküliségbe.. a munkanélkülieknek meg ugye közmunkára kell járni, ami viszont már a "foglalkoztatottak" közé tartozik:D


hosszúra és furára sikerült, de a lényeg az, hogy gondoklodni kell! gyanakodj mindenre, amit mondanak, legyen az bármilyen jó, vagy rossz!

2013. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyugi ismerem az assasin creed játékot végig játszottam szinte minden részét most is pl a black flagal játszok :)


Azt meg tudom hogy magyarország igyis úgy is egy szar mert hallom tv ben hogy jobban teljesít de tudom hogy nem igaz az sem mind igaz amit külfölddel kapcsolatban a pofánkba nyomnak hogy menj külföldre mert ott a kerítés is kolbászból van,ezért is kérdeztem amit kérdeztem mert az utóbbi időben elég sok tudást szedtem össze ami megkeseríti az életem,jobb volt tudatlanul.

2013. nov. 30. 00:20
 5/5 anonim válasza:
.... ha bármiért, bárhol legyél is, nem érzed jól magad a bőrödben, akkor azért kizárólag csak Te vagy a hibás. Gondolkodj el az érzéseiden, próbáld megfogalmazni őket. Ehhez igazi önismeret kell, őszinte önkritika, stb. Egyébként igen nehéz és nem 5 percig tart, ha elkezded. De ha komolyan veszed, nagy felfedezéseket tehetsz magadban, és ez nagyon jó érzés. Sőt, fejlődést hoz a tudatban és le fogod szarni, hogy kik vezetik a világot és mit csinálnak..... kérdezz, ha gondolod. szívesen válaszolok, ha nem tartasz hülyének... és fel a fejjel, senki nem akar neked rosszat....
2014. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!