Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Milyen ember vagyok?

Szerintetek? Milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor nyolc éves voltam volt egy hörcsögöm. És megnyomtam szegényt és kidülledtek a szemei, szóval bántottam :( De most így visszaemlékezem ezekre és rosszul érzem magam miatta. Meg mindig össze akartam szoktatni a hörcsögöket, amikor nem is egy akváriumban voltak. Sőt egyszer a tengerimalachoz beraktam, de egyből ki is vettem. Szegényke akkor nagyon megijedt.

2013. dec. 1. 15:48
 1/3 anonim válasza:
ha direkt nyomtad meg akkor rossz, ha véletlenül akkor jóember vagy ha ezt akartad tudni.
2013. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Direkt nyomtam meg. De sajnálom már. De hát rég volt.
2013. dec. 3. 17:32
 3/3 MasieHK válasza:

Nyolc éves voltál. A hörcsögök ha félnek kidülled a szemük,ez normális dolog. Amúgy pedig egy nyolc éves gyerek kezében én is félnék :)) Nem vagy rossz ember. Ha szándékosan is csináltad,gyerek voltál. Ugyebár azt irtad rosszul érzed magad miatta...akkor nem lehetsz rossz ember. Ja és jó tanács...ne tegyél tengerimalacot hörcsög mellé. A tengerimalac sokkal nagyob...összenyoműhatja. Nyúl mellé pedig ne tegyél tengerimalacot...a nyulak nagyon hamar megriadnak és megrúghatnáj a tengerimalacot...hörcsögöt pedig smemiképp se tegyél nyúl mellé :))

Remélem segithettem :)

Üdv: Mase.

2013. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!