Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egészen pontosan akkor most...

Egészen pontosan akkor most mi történt Paul Walker-rel?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy autóbaleset, de hogy egészen pontosan nem tudom az egészet.
2013. dec. 3. 15:54
 1/4 anonim válasza:
elhunyt egy autobalesetben. de... google a baratod.
2013. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj de vagány válasz volt... azért nem a google-n keresek rá mert ott minden hülyeséget írnak már... És vártam volna,hogy majd válaszol egy nem tudatlan ember
2013. dec. 3. 21:52
 3/4 anonim válasza:

Ez így van. Googlen ahány találat, annyiféle történet. Annyit tudni, hogy egy jótékonysági esten voltak, amin a természeti katasztrófák károsultjainak segítésére szolgált. Én úgy tudom, hogy ő volt a szervezője. Roger Rodas vezette az autót, volt autóversenyző.

Pontosan még nem tudni, hogy mi történt. Amikről eddig én olvastam a barátom Google jóvoltából, hogy gyorshajtás, kormányműhiba, drogozott, versenyeztek, direkt csinálták, nehezen irányítható autó volt. Olyat is írtak, hogy Paul vezetett.. Ezeket olyan emberek találják ki, mint pl. én. Átlagos hétköznapi emberek. Fogalmuk sincs, nem voltak ott, de bármi hülyeséget kitalálnak, csakhogy kis figyelemre tegyenek szert. Ilyen világban élünk, de nem erről van szó.

Szóval még várni kell pár hetet vagy akár hónapot is, mire kivizsgálják alaposan a történteket. Internet tele van hülyeségekkel. Magyar oldalaknak ne higgy! Hivatalos, külföldi (amerikai) oldalakat olvass, pl. CNN. Nekik nem lételemük a hazugság. Legutóbbi hírükbe annyit mondtak, hogy autóbalesetbe elhunyt Paul Walker, de az okát még vizsgálják. Gyorshajtást pedig azért vágja rá mindenki élből, mert egy Porsche-be ültek. Tipikus magyar mentalitás.

2013. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tipikus... :S Köszönöm a választ :)
2013. dec. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!