Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most hogy sajnos Paul Walker...

Most hogy sajnos Paul Walker elhuny hogyan forgatják le a halálos iramban 7-et?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
most nem ezért vagy azért de még ki se hűlt az a szerencsétlen ember és mindenki a film miatt idegeskedik.gyerekek legyetek már egy kicsit tisztelettel már iránta ha már rajongói voltatok a filmnek!
2013. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy,kezdik elolrol az egeszet,gondolom mas szinesszel.
2013. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elméletileg átírják a forgatókönyvet,de terveztek 8. és 9. részt is,de gondolom (így hallottam)utóbbi 2 már nem lesz.Én személy szerint úgy oldanám meg,hogy a vele leforgatott részeket meghagynám,keresnék egy hozzá nagyon hasonló színészt aki által meghal Brian karaktere valamilyen módon,vagy teljesen átírni a forgató könyvet és úgy kezdeni,hogy pl Brian hagy egy levelet ,hogy lelép..és ezzel a részel mindenképp befejezném az egészet,mert nélküle már nem lenne olyan jó.
2013. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz már csak pár jelenete lett volna, gondolom azért nem dobják ki az eddig felvett jeleneteket. Elég drága mulatság lenne.

Én is valahogy hasonlóképpen oldanám meg mint amit írt az előző, keresnék egy hasonló színészt és vele leforgatnám a hiányzó részt. Bár biztos rosszul viselné ezt az összes színésztársa.

Paul öccse eléggé hasonlít rá, de biztos nem csinálna ilyet.

Úgyhogy én javaslom Taylor Kitsch-et helyettesítésre, kiköpött Paul Walker.

Nyugodj békében Paul! Nagyszerű ember voltál!

2013. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!