Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paul Walker tényleg meghalt?

Paul Walker tényleg meghalt?

Figyelt kérdés
mert olyat is hallottam h túlélte. meg olyat h csak el akart tünni és nem is az ő holteste volt a kocsiban! vagy most mi van?
2013. dec. 2. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg. Van több cikk is a balesetről.
2013. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
45%
Dehogy, tegnap este együtt látták Elvissel....
2013. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nem azt akartad kérdezni, hogy "Mert olyat is hallottam, hogy túlétle. Meg olyat, hogy csak el akart tűnni, és nem is az ő holtteste volt a kocsiban. Vagy most mi van?"

Fájt olvasni. Alig van szó, ami nem hibás.

2013. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem tudom ki az a Paul Walker, de azt tudom, hogy minden ismert ember halála után látták még a halottat valahol.. nem tudom hány éves vagy, de Michael Jackson halála után is készültek állítólagos fotók meg cikkek ahogy egy képen a távoblan egy fehér bőrú ember egy esernyő alá bújt, és hogy az tuti Jacko és aki meghalt az csak a dublőre... Jacko feleségével egy ágyban.. jah.. igen..:D


szóval mindig lesznek olyan cikkek, hogy túlélte, és csak eljátszotta a halálát... de az ismert emberek is csak emberek, és ugyanúgy meghalnak mint bárki más:)


és nem "ojat" hanem "olyat"

2013. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem halt meg, élve fogják temetni
2013. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tegnap betűre (!) ugyanezt már olvastam, csak akkor név is volt felette. Nem, nem halt meg, csak így akarják reklámozni a következő televíziós szereplését. A címe Paul Walker's funeral lesz.
2013. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Paul Walker - The Walking Dead
2013. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te nem nézel híradót?
2013. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!