Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy mindenki...

Mit csináljak, hogy mindenki mellettem álljon?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdezik, hogy mi az álmom, vagy mi leszek ha nagy leszek akkor általában az a válaszom, hogy énekes szeretnék lenni. Amikor ezt elmondom mindenki kinevet és azzal jönnek, hogy ez lehetetlen.. Én tudom, hogy sikerülni fog mert igenis képes vagyok rá, hiszen ez az álmom. De kicsit zavar, hogy sokan nem állnak mellettem
2013. dec. 3. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szemben állnak veled akkor fordulj 90 fokot valamerre, és máris melletted lesznek! :D

Azért nevetnek ki, mert a mai világban szinte lehetetlen úgy befutni, hogy abból te meg is élj! Ez még a 70-es években bejött, hiszen még most is vannak egykori énekesek akiket még ma is hívnak fellépni. De ha most nem villantod meg a bugyidat egy fotósnak, akkor...

2013. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!