Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan "tüntethetném el" a hasam?

Hogyan "tüntethetném el" a hasam?

Figyelt kérdés
Pufi hasam van, mint amilyen a kis gyerekeknek vagy a babáknak szokott lenni. Miért? Néha már zavar, hogy a fürdőruhába hülyén nézek ki - télen igaz nem mártozok meg a Balatonba - néhány ruhába is. Hogyan tudnék laposabb hasat "varázsolni" magamnak? Mit sportoljak?
2013. dec. 4. 20:28
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ez is ez volt a problémám és nagyon sokat küzdöttem vele.

Aztán rájöttem a megoldásra:

Egy nap először 20 felülést, aztán minden nap 5-tel többet csináltam. Legelőször hagyományos haspréssel kezdtem, aztán mindenfélét beletettem. Oldalhasizom-erősítést, meg olyat, hogy a lábamat magasra emelem és ahhoz hajolok.

Ja és még egy fontos dolog: Este 5 után nem ettem semmit, csak vizet ittam.

Ezen kívül minden nap leírtam, hogy hány felülésnél tartok. Ezt kb fél évig csináltam, most elég lapos a hasam, meg 6 kockám is van :)

Minden héten 1-szer végigcsinálom az edzést, hogy ne múljon el...

2013. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!