Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sérüléseim lehetnek,...

Izébizébigyócuckombó kérdése:

Milyen sérüléseim lehetnek, ha elüt egy autó?

Figyelt kérdés
Meg lehet úszni egy kéz vagy láb töréssel és egy agyrázkódással? Tudom ez is komoly, de lehet ennél nagyobb sérülés is, ugye?

2013. dec. 5. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ididóta vagy, engem ütött el autó,és hetekig korházban voltam .... és senkinek sem kívánom!
2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jól van! nem tudtam! ezért kérdeztem! :)
2013. dec. 5. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Az autóbaleset nem gyerekjáték, és előre nem lehet soha megjósolni, hogy milyen sérülésekkel járhat.


Az egyik osztálytársam öccsét, a zebránál gázolták el. A sofőr gyorsan sem ment igazán, de mégis megtörtént a balesetet. A fiú a helyszínen meghalt, mert olyan szerencsétlenül sérült meg, hogy az arca ahogy neki csapódott a betonnak, elvágta a nyelvét és lenyelte. Megfulladt.

Engem egy busz ütött el. Az sem ment gyorsan mégis több csontom eltört, hónapokig voltak kórházban majd rehabilitáción , majd gyógytorna..


Egy kollégámat is elütötték, ott egy drogos fiatal gyorsan ment, és nem vette figyelembe a zöld lámpát ami a gyalogosoknak volt, így telibe kapta a kolléganőmet, és a 8 éves fiát. Mindketten meghaltak.


Szóval, remélem csak elméleti kérdés volt, és nem azon agyalsz hogy szándékosan lelépsz az útra..

2013. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válasz és neeem! nem akarok öngyilkos lenni csak elméleti kérdés! :)
2013. dec. 5. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem elutottek.

Eltort a medencecsontom, 1honapig fekudtem, aztan ujratanultam jarni.

A tudom beljebb csuszott, arra szedtem anitbiotikumot.

Fejem betort, bevartak. Megugye horzsolasok is..

2015. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem nemrég ütött el egy autó biciklivel voltam. Szerencse, hogy nem tekertem gyorsan és ő sem ment 30 km/h-val többel. Meg én le is fékeztem és elrántottam a bicikli kormányát. Igaz így is a motorháztető egyik oldalán végigcsúsztam és ráestem a biciklire, meg az aszfaltra is. Nem ájultam el, sőt gyorsan fel is álltam. Először nem éreztem, hogy bármi bajom is lenne, még fel is ültem a biciklimre, aminek az 1. kereke meg is sérült, de az sem nagyon. Aztán most mindenem fáj, mert mellkasi zúzódásom lett, de csontom nem tört, nem repedt, a fejemet sem ütöttem be. Szóval nagyon nagy szerencsém volt, és szerintem lélekjelenlétem, hogy nem lett nagyobb bajom.
2017. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!