Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jogosítvány megszerzésével...

A jogosítvány megszerzésével küzdök, idén nyáron KRESZ vizsgáztam elsőre át is mentem . De mit tudok tenni ha az autós iskola nem hajlandó megoldani hogy levezessem a 30 órát?

Figyelt kérdés

igaz hogy dolgozom tehát csak délután 3-4-től tudnák vezetni

1 hónap alatt 4 x hívtam őket de csak az a válasz hogy megbeszélik az oktatóval és vissza hívnak . hát igen csak győzzem kivárni....



2013. nov. 24. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne telefonálgass, hanem menj be az irodájukba elintézni.

Én 1 héten hívnám őket legalább 5x, nem egy hónapban 4x.


Jobban meg kellett volna válogatnod hova fizetsz be 120 ezret...

2013. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi ez volt a második gondolatom , de nem tudok bemenni a munkám miatt..

Amúgy a kreszen kívül nem adtam nekik pénzt , most várom hogy hívjanak. Ha a pénzem már náluk lenne valószínű nem kérdezném itt hanem bemennék és rájuk borítanám az asztalt ... Át tudok menni másik iskolához ? mert itt Pécsen több tanuló autót is látok még 5-6 óra fele is .

2013. nov. 24. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal átmehetsz másik sulihoz, de hogy ez mivel jár azt nem tudom. Menj be egy másik autósiskolához és ott kérdezd meg.
2013. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a Csigavér csak Budapesten van-e, de azok ilyen szempontból normálisak voltak
2013. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pécsen a kék t a legjobb, ott egész biztosan tudsz menni délután vagy akár hétvégén is.
2013. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakozok az előző válaszolóhoz legjobb a KékT, 6-7 ig simán mentünk mi is és hétvégente is volt ,hogy hívott az oktató ,hogy mehetek. Melyikhez jársz ha megkérdezhetem ?
2013. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bizonyos helyeken azért is fizetned kell, mert átmész másik iskolához! Figyelj oda, kérdezz utána!
2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!