Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolgok jellemzőek egy...

MasieHK kérdése:

Milyen dolgok jellemzőek egy EMO-ra?

Figyelt kérdés

Nagyon rajta vagyok az ügyön,hogy kideritsem EMO vagyok-e vagy sem. :)

Tehát szeretném a páran leirnátok (főképpen emok),hogy mit tesznek az emok,mit szeretnek (habár ez személytől függő nem? :/),mi jellemző rájuk. Kérlek. Fontos lenne meggyőződnöm róla,hogy Emo vagyok-e. :)

Előre köszi a válaszokat :)



2013. dec. 5. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Errol alapjaban veve, te dontesz.

Bar van par.. altalanositas

(nem mindenkire igaz)

-joval erzekenyebb mint egy atlag ember, tobbet sir, fiu letere is ,

-jobban.torodik masokkal, jobban.szeret masokat, (konyen kihasznalhato)

-rock hallgatas, nem.is.merek.olyat aki a BvB t v a Bring me the horizont nem hallgtatna

-haj, ugye az atlagosan takaras a vilagtol, ezt gondolom tudod.

-mivele ez egy lazadas, kamaszkorban , ezert valami figyelem.felekeltes, h mas ember vagyok, extrem haj.. elenk vagy nagyon sotet szinek.

-(vagdosas, ez nem emo "tulajdonsag"

csak egy erzekenyebb emo igy olte meg magat regen.. majd elterjedt.. pozerek koreben.. csupan erzekenyek. barki aki tul erzekeny meg olheti magad, a penge durvasaga csak valahogy emobb)

-van sok al resze pl a scene, az a nagyon szines., a dark emo aki szinte mar got, es a half akin nem.latszik. ez kivulrol

belulrol vannak akik nagyon imadjak a cuki allatokat fiu letere, pl en.

lanyoknak tobbnyire, a durvasag szokott, kicsit mintha egybe mosodna a ket nem...

roviden ennyi

ha erdekel meg valami tolem.irj

17/ emo boy

2013. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. dec. 6. 17:27
 3/8 anonim válasza:
Szia! Több mint fél éve vagyok EMO,úgyhogy leírom amit tudok. Először is tény,hogy NEM járunk mindig feketében, csak ha a HARD és a SIMA emo-t képviseljük. A self harm sem feltétlenül egyenlő az emo fogalmával,nem minden emo bántja magát (én sem). Az viszont jellemző ránk,hogy érzékenyebbek vagyunk, erősebbek az érzelmeink, gyakran érzezzük magunkat kirekesztettnek/meg nem értettnek. Sokat gondolkodunk,emo zenéket hallgatunk. De ez is változó. Például egy saucy emo is emo, de nem olyan mintha hard lenne. Az a te dolgod,hogy megállípítsd,hogy hova is tartozol. Remélem segíthettem.
2013. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... :)
2013. dec. 11. 21:14
 5/8 anonim válasza:
én menthetetlenül emo vagyok vagdosom magam (lány vagyok ) és mindig is ilyen voltam mindig nekem jutott a rossz és én ebben benne maradtam egész kis korom óta és azóta is fájnak dolgok nagyon tudok szeretni de gyülölni is ha van még kérdésed fordulhatsz hozzám nyugodtan csak irj egy privit minden féle képen válaszolok neked
2013. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a választ! :)
2013. dec. 27. 14:18
 7/8 xXxlacyxXx válasza:
Hali! Nem akartam részletezni itt mindent megtalálsz: [link] :)
2013. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 30. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!