Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tökön dobtam a tanáromat,...

Ha tökön dobtam a tanáromat, akkor nem rughatnak ki gimnáziumból, ugye?

Figyelt kérdés

A haverokkal szórakoztunk, és építettünk egy csúzlit, ami egy kicsit nagyobb az átlagosnál... vizeslufikkal, kövekkel stb. csúzlizgattunk a kertben, és valahogy ugy döntöttük, hogy bevisszük a suliba... A termünk nagy ablakát kinyitottuk, és onnan lövöldöztünk ki (itt már radírt, labdát, papírt, meg más dolgokat is használtunk)

de mindegy a lényeg az, hogy hülyeségből az ajtó felé fordítottuk, és azzal viccelődtünk, hogyha bejön a tanár, akkor meglőjük egy tolltartóval... de sajnos elsült a csúzli, és nagyba tökön találta a tanárt... a végén meg csak annyit láttunk, hogy a tanár a földön fekve kiabál és nyüszörög.... Mindannyiunkat behívták a tanáriba, de nem mondtak semmit arról, hogy mit fogunk kapni... Ez egy elég szigorú iskola, és nem tudom hogy kirughatnak-e minket.... max egy intőt kaphatunk, nem???


u.i.: EGY jó tanács: Ha egy csúzli (vagy egyéb fegyver) van a kezetekben, és azzal viccelődtök, hogy meglőtök valakit, akkor NE kibiztosítva szegezzétek a fegyót a tanárra!!!! :DD


2013. dec. 5. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
FÚÚÚ :DD hát lehet h megússzátok intővel, de az biztos, hogy a tanár szét fog szekálni titeket. De nem hinném, hogy ilyesmiért kirúgnak, ha még nem volt ilyen horderejű balhéd, megúszod majd a dolgot egy kis ejnye-bejnyével.
2013. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

jézus :D


mi lett a végén? :D

2017. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!